#1 2009-11-22 16:20:29

yuka

Użytkownik

Punktów :   

Naruto.

http://manga.and.anime.blogasek.pl/upload/A74_naruto.jpg

Dawno temu do wioski przybył lisi demon z dziewięcioma ogonami. Niszczył wszystko co spotkał na drodze.Sprzeciwstawili mu się mieszkańcy, którzy zebrali klan ninja. Jeden z nich zapieczętował potwora i zginął. Tym ninja był znany jako Czwarty Hokage. Zapieczętował on moc Dziewięcioogoniastego Lisiego Demona w ciało nowo narodzonego chłopca...

Imię tego chłopca to Naruto. Marzy on o zostaniu Hokage. Większość ludzi w wiosce nie lubi go i uważa za szkodnika. Naruto jest przyczyną wielu niemiłych zdarzeń(np. pomalowanie twarzy Hokage na skale ^_^), odkąd jest ignorowany przez wszystkich przez fakt, że ma lisiego demona. Gdy nie zdał egzaminu na Genina, Naruto myślał, że jeśli dostarczy Miruce zwój to zostanie Geninem. Okazało to się kłamstwem. Podczas tego zdarzenia Naruto uratował Irukę ( swojego nauczyciela) od grożącej śmierci i dzięki temu stał się Geninem. Od tego momentu zaczyna się jego droga do zostania Hokage

Offline

 

#2 2009-11-22 17:23:23

Tsubi

Użytkownik

Punktów :   
Wiek: 15 lat

Re: Naruto.

Oglądam od dwóch lat... Nawet fajne, tylko ten Shipuuden taki nudny...

Offline

 

#3 2009-11-22 20:24:52

Takeru

Użytkownik

Punktów :   
Wiek: 18

Re: Naruto.

Oglądałam Naruto w gimnazjum wtedy miałam na to taką fazę i najbardziej podobają mi się te pierwsze odcinki z Haku i Zabuzą a później to się już trochę "psuję" akcja można tak powiedzieć a Shipuuden to już taki melodramat dla mnie i jeszcze uśmiercili najlepsze postacie... T.T a najbardziej ulubionym odcinkiem jest odc nr 101 xD


http://img44.imageshack.us/img44/1567/sagaxbass.gif

Offline

 

#4 2009-11-22 21:05:28

 Chocoletta

Administrator

Punktów :   

Re: Naruto.

Kiedyś, kiedyś oglądnęłam kilka odcinków, bo brat oglądał, ale teraz to nie jestem jakoś zainteresowana.


the black day still won't fade~

Offline

 

#5 2009-11-22 21:12:39

Tsubi

Użytkownik

Punktów :   
Wiek: 15 lat

Re: Naruto.

To chyba jestem jedyna która to jeszcze ogląda... xD

Offline

 

#6 2009-11-23 19:56:44

yuka

Użytkownik

Punktów :   

Re: Naruto.

Ja też to ogladam. xD I przyznam, że nawet lubie to anime. Ale irytuje mnie Sasuke, że niby on jest taki super i każdy chce znim walczyć itp. Niektóre misje w Naruto są nudne i nie chce mi sie ich oglądać. Ale wielbiam te śmieszne odcinki między misjami np. Jak Naruto, Sasuke i Sakura próbują zdjać maske Kakashiemu. Hehe

Offline

 

#7 2009-11-23 23:05:23

Natsuko

Użytkownik

Punktów :   
Wiek: 15

Re: Naruto.

taa.. ten odcinek był świetny. W ogóle mam sentyment do tego anime, (mimo iż skończyłam na 162 odc. xD) bo od niego się to wszystko zaczęło. Najpierw oglądałam te ocenzurowane na Jetixie, potem w internecie i zakochałam się w openingach, a potem to już była prosta droga do gazeciarzy xD
Jak tylko słyszę 3op, który kocham, to mi się przypominają ferie dwa lata temu.. ah ^^. Wszystkie wspomnienia nagle wracają x33


Wiewiórka, i lisek, i zając. Futrzane ogonki mają
Tylko biedronka nie am ogonka. Niema ogonka biedronka
Koguty bociany i wrony. Pierzaste mają ogony
Tylko biedronka nie ma ogonka. Nie ma ogonka biedronka

Offline

 

#8 2009-11-24 18:04:05

Putek47

Użytkownik

Punktów :   

Re: Naruto.

lubie naruto co jest jednym z nielicznych ulubionych anime kocham orochimaru i jego zuo <3 oraz zabuze,kakashii bo mnie takie cwaniaki kreca =) i teraz to juz wole shippuuden niz zwykle naruto ^w^

Offline

 

#9 2009-11-24 20:34:07

Tsubi

Użytkownik

Punktów :   
Wiek: 15 lat

Re: Naruto.

A mi sie Shippuuden nie podoba bo mało takich małych śmiesznych scen jest. Jedynie trochę Tobi nadrabia xD

Offline

 

#10 2009-12-31 17:23:56

 Junko

Użytkownik

Punktów :   

Re: Naruto.

Ja też dalej oglądam ^^ Mam nawet tomy mangi. To anime mojego życia. A najlepsi są Akatsuki

Offline

 

#11 2010-03-16 16:29:59

Suzukixo

Użytkownik

Punktów :   

Re: Naruto.

oglądam. wolę Shippuuden, ale coraz bardziej denerwuje mnie Sasuke. pomińmy również to, że moje ulubione postacie nie żyją. -.= lecz zamierzam dotrwać do końca. ;]

Offline

 

#12 2010-03-17 18:08:04

 Chizuru

Uruha's wife ;3

Punktów :   
Wiek: 17

Re: Naruto.

jeśli chodzi o zwykłe Naruto to bardzo mi się podoba ^^ ale nie oglądnęłam do końca... zostało mi chyba z dwadzieścia odcinków, za które nie mam weny się zabrać xD a co do Shippuden... Sakura się nieźle wyrobiła jeśli chodzi o siłę. No ale chwilowo jestem dopiero po trzydziestym którymś odcinku więc się dalej nie wypowiadam xD aczkolwiek nie jest takie złe chociaż fakt, że może się człowiek znudzić... nie ma to jak ciągnąć trzy walki przez trzydzieści odcinków =.=


www.ars-amandi.blog.onet.pl  <- fan fick o Gazetach, który piszę z najlepszą przyjaciółką ^^

Offline

 

#13 2010-10-17 16:29:22

 Makoto-san

Użytkownik

Punktów :   
Wiek: 15

Re: Naruto.

Zdecydowanie nie trawię tego anime, chociaż muzyka jest jak najbardziej ok.
Mój brat i mama oglądają, a ja się wkurzam- tak to wygląda.


Pamiętam, jakby to było wczoraj,/ wierzyłem, że mam pod skórą światło,/ i jeśli naciąć skórę- rozbłysnę jasno./ Dziś, gdy na drodze życia upadnę-/ stłukę kolano i pokażę się krew.
                                                                                                  Billy Collins, Dziesięciolatek

Makoto's Last.fm

Offline

 

#14 2010-11-13 14:50:34

 Aggy

Sushi....

Punktów :   
Wiek: 14 T_T

Re: Naruto.

a ja to lubię obejrzałam wszystkie odcinki, ale przystanęłam na którymś w Shippuudenie, bo przeczytałam mangę i wiedziałam co się wydarzy, więc koniec z anime było ^^ ale muszę wrócić do Shippudena, bo nie wiem co się dzieje >.<


This is farthest end! Sorrow overflows. Last flicker of hope. Dies in me. I'm lost! And I lost all! Somebody! Embrace me now [Please embrace me now]
http://i27.tinypic.com/2vuyaf9.gif

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl