#1 2009-11-22 16:35:38

yuka

Użytkownik

Punktów :   

Dragon Ball.

http://www.hinata.xpg.com.br/imagens/episodios/dragonball/dragonball.jpg
Cała historia zaczyna się gdy pewien chłopiec "Son Goku" i Bulma spotykają się przypadkiem. Bulma widzi że chłopiec ma Smoczą Kulę więc i opowiada mu historię 7 Kryształowych Smochych Kul i postanawiają odnaleść inne kule za pomocą radaru skonstruowanego przez Bulmę by spełnić swe życzenia. Podczas ich podróży poznają przyjaciół takich jak Oolong, Yamcha, Genialny Żółw, Chi Chi i wielu innych. Nie da się zauważyć że Goku ma wielki talent i ochotę do walki. Pilaf, żądny władzy nad światem postanawia odebrać im Smocze Kule. Zamyka ich w swoim pałacu i próbuje spełnić swoje marzenie jednak Oolong uwalnia się i wcześniej wypowiada życzenie jakim jest ... mieć nowe majteczki. Goku pod wpływem księżyca zamienia się w wielką małpę i mnożąc swoją siłę niszczy pałac Pilafa. Son Goku i Krilan zaczynają trenować u Genialnego Żółwia, uczestnicząc w przeróżnym treningu przygotowują się to turnieju, poznają technikę Kamehameha. Uczestniczśc w Turnieju Sztuk Walki Songo zajmuje 2, a Jacky Chan (Genialny Żółw) 1 miejsce.

Ostatnio edytowany przez yuka (2009-11-22 16:51:28)

Offline

 

#2 2009-11-22 20:25:56

Takeru

Użytkownik

Punktów :   
Wiek: 18

Re: Dragon Ball.

Kocham *-* wychowałam się na tym anime


http://img44.imageshack.us/img44/1567/sagaxbass.gif

Offline

 

#3 2009-11-22 20:27:17

Tsubi

Użytkownik

Punktów :   
Wiek: 15 lat

Re: Dragon Ball.

Ah... Ile ja musiałam siedzieć przed telewizorem i czekać aż się zacznie! Godzine wcześniej już czatowałam. xD

Offline

 

#4 2009-11-23 09:54:50

Gokua

Użytkownik

Punktów :   
Wiek: Juu-go sai desu. ^^

Re: Dragon Ball.

DB4ever, hah^^
Kurcze, uprzedziłaś mnie z tym wątkiem, już się miałam za niego brać :D


Go-chan wa onaka suita... ._.

Offline

 

#5 2009-11-23 19:50:06

yuka

Użytkownik

Punktów :   

Re: Dragon Ball.

Hehe taaa. Pierwsze anime jakie oglądałam. ^^ I zdecydowanie najlepsze. ;d  Też codziennie wyczekiwałam DB, gdy tylko dochodziła 15.00 siedziałam przed telewizorem niecierpliwiąc się. xD  Ahh to były czasy. Mogli by wznowić emitowanie DB na Tvn7.

Offline

 

#6 2009-11-23 20:03:24

Gokua

Użytkownik

Punktów :   
Wiek: Juu-go sai desu. ^^

Re: Dragon Ball.

Mogliby, ale byłoby też miło gdyby zamiast francuskiego dubbingu i polskiego lektora dali oryginalny dubbing z polskimi napisami, jak to robili z anime na Hyperze ;q A tak poza tym.. fajnie że przynajmniej jest DB Kai, świetnie zrobione^^ Oglądasz/oglądacie? ~.~

Ostatnio edytowany przez Gokua (2009-11-23 20:12:16)


Go-chan wa onaka suita... ._.

Offline

 

#7 2009-11-23 22:52:40

Lulish_D

Użytkownik

Punktów :   
Wiek: 17

Re: Dragon Ball.

Dzisiejsze pokolenie fanów m&a to pokolenie wychowane na Dragon Ballu. Kogo nie spytam, to prawie wszyscy  oglądali to anime w dzieciństwie ^__^ I tak zaczęła się fascynacja Japonią...

Offline

 

#8 2009-11-24 18:01:27

Putek47

Użytkownik

Punktów :   

Re: Dragon Ball.

DBZ FOREVER XD ja pamietam jak mi koles dal jedynke za zachowanie to podeszlem stoje przed nim i kamehameha xD a on wytrzeszcza oczy badz przywiazywalem kamienie do nogi i biegalem po podworku z myslami ze trenuje u zolwia XD

Offline

 

#9 2010-03-17 17:44:29

 RAX

Upadły Anioł

Punktów :   

Re: Dragon Ball.

Dragon ball byl dobry ale kiedys, glownie przez to przeciaganie seri to anime stracilo w moich oczach, schematyczna fabula, songo ciagle zdobywa nowe moce rozwala jednego potem przylatuje inny od niego lepszy to znow songo dostaje kopa i boom, jedyne odcinki jakie mi przypadly to byly w sagi cella bo tam juz nie bylo songo nas uratuje ogolnie wole DB kai co teraz wychodzi

Ostatnio edytowany przez RAX (2010-03-17 17:45:38)


http://img706.imageshack.us/img706/2504/sygna3.png

Offline

 

#10 2010-11-17 17:35:52

 Makoto-san

Użytkownik

Punktów :   
Wiek: 15

Re: Dragon Ball.

Moje ulubione anime z dziecinstwa. Teraz tego raczej nie trawię- po obejrzeniu kilku odcinków mam torsje, ale jeden od czasu do czasu jest do zniesienia.
Mój ojciec, matka i brat tak z rok temu nasuwali cały czas. Po paru miesiącach skończyli wszystkie serie. I nadal meczą mnie tekstem ,,Przeceż ty nie masz nosa!''.


Pamiętam, jakby to było wczoraj,/ wierzyłem, że mam pod skórą światło,/ i jeśli naciąć skórę- rozbłysnę jasno./ Dziś, gdy na drodze życia upadnę-/ stłukę kolano i pokażę się krew.
                                                                                                  Billy Collins, Dziesięciolatek

Makoto's Last.fm

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl