#1 2009-11-22 17:02:32

yuka

Użytkownik

Punktów :   

F.T Island.

http://farm4.static.flickr.com/3432/3726867508_fba7deb754.jpg
F.T Island(kor: 에프티 아일랜드) - zespół z Korei Południowej grający rockowe ballady. Nazwa zespołu jest skrótem od Five Treasure Island, co tłumaczy się Wyspa Pięciu Skarbów. Oficjalnym kolorem zespołu jest żółty, a fanclub nazywa się Primadonna, tak jak jeden z największych hitów kapeli.


Lee Hong Gi (główny wokal)
Lee Jae Jin (bass, drugi wokal)
Choi Jong Hun (gitara, drugi wokal)
Choi Min Hwan (perkusja)
Song Seung Hyun (gitara,wokal, rap)
Oh Won Bin (wokal, gitara) [odszedł z zespołu]

Linki do teledysków:

http://www.youtube.com/watch?v=SNzuGkbk … re=related

http://www.youtube.com/watch?v=fIusW8cz … re=related

Offline

 

#2 2009-11-22 21:03:13

 Chocoletta

Administrator

Punktów :   

Re: F.T Island.

Pierwszy z lewej przypomina mi gościa ze Star Treka. O.o"


Tak mi się wydaje, że skądś ich kojarze - nie wiem skąd - mózg dziś chodzi mi na mniejszych obrotach.


the black day still won't fade~

Offline

 

#3 2009-11-23 22:34:25

Lulish_D

Użytkownik

Punktów :   
Wiek: 17

Re: F.T Island.

Lubię ich piosenki, ich ballady są naprawdę niezłe. Co prawda sama wolę hip-hop i r&b lub rock, ale jakoś F.T Island wpadł mi w ucho ^^

Offline

 

#4 2009-11-25 16:40:55

deki

Użytkownik

Punktów :   

Re: F.T Island.

Lubie ichxDD sa fajnii.. bardzo przyjemni dla ucha, ii nie które ich piosenki poprostu powalają*_*
zwłaszcza głos wokalisty momentami-nieziemski*O*

Offline

 

#5 2010-03-13 18:38:08

 mróww

Użytkownik

Punktów :   
Wiek: 16

Re: F.T Island.

Bardzo lubię ten zespół! Jest to mój ulubiony zespół koreański! Mają świetne piosenki! Najbardziej polecam: "I Hope", a teledysk jeszcze bardziej polecam! Głos Lee HongKi jest świetny! Oczywiście pozostali także wspaniali. Zapraszam na mojego bloga: http://koreaijaponia.blogspot.com/ :]]

Offline

 

#6 2010-03-14 13:58:32

 Chocoletta

Administrator

Punktów :   

Re: F.T Island.

No ileż można! Reklama bloga nie w tym dziale, złotko.


the black day still won't fade~

Offline

 

#7 2010-03-14 15:23:13

 mróww

Użytkownik

Punktów :   
Wiek: 16

Re: F.T Island.

Wiem wiem, ale to już wcześniej napisałam. W sumie już wszędzie jest ten mój blog xd to może ja już na jego temat nie będę się wypowiadać A F.T. Island świetny zespół i nie wiem czy wiecie, ale teraz strasznie zaczęli konkurować z innym koreańskim zespołem Shinee. Niby się lubią, ale o fanów rywalizują zacięcie. Np spotkanie z fanami w Singapurze. F.T.Island przyjechało już tam 3 raz, a Shinee dopiero pierwszy. Więcej fanów, przyszło na lotnisku przywitać się z Shinee właśnie - może dlatego, że to była dla nich nowość.

Offline

 

#8 2010-03-23 08:08:44

 Nako

j-świrek

Punktów :   
Wiek: 17 jeszcze

Re: F.T Island.

Lee Hong Ki - zakochałam się w jego głosie. Jak już jest troszkę wyżej powiedziane I hope, to jest świetne.
A tak w ogóle to słucham ich od kiedy wyszło You're Beautiful, bo spodobał mi się Jeremy i tak dotarłam do Honga ^^ Bad Girl też lubię bardzo.

Offline

 

#9 2010-03-29 21:59:27

Megami

Użytkownik

Punktów :   
Wiek: 18

Re: F.T Island.

Lee Hong Ki <3
Też zaczęłam ich słuchać po obejrzeniu 'You're beautiful' Jako Jeremy LHG był świetny ;D

Offline

 

#10 2010-05-01 09:30:09

HongKi64

Użytkownik

Punktów :   

Re: F.T Island.

Super zespół!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! HongKi swietnie zagrał w YB

Offline

 

#11 2010-05-17 22:00:42

 miyaki

Użytkownik

Punktów :   
Wiek: 19

Re: F.T Island.

Lee Hong Ki <3
*dzięki niemu pokochałam Mira z MBLAQ, bo wyglądają prawie jak bliźniacy <33*
FT. Island ma ciekawe piosenki, chociaż z wielkiego wyobru jaki "oferują" mi szczególnie do gustu przypadło tylko parę, np: Bad woman, don't love me, you'll be in my heart, cover "that thing you do" i love like a musical (:
A co sądzicie o ich nowej piosence "Flower Rock"? *szczerze, nie przepadam za Hong Ki'm w wersji blond D

Offline

 

#12 2010-10-17 16:00:34

 Makoto-san

Użytkownik

Punktów :   
Wiek: 15

Re: F.T Island.

Lubię F.T Island. Może bez zachwytów, ale lubię. Tak po prostu.
Może dlatego, że przed poznaniem zespołu oglądała You're Beautiful i zdążyłam polubić samego Hong Ki


Pamiętam, jakby to było wczoraj,/ wierzyłem, że mam pod skórą światło,/ i jeśli naciąć skórę- rozbłysnę jasno./ Dziś, gdy na drodze życia upadnę-/ stłukę kolano i pokażę się krew.
                                                                                                  Billy Collins, Dziesięciolatek

Makoto's Last.fm

Offline

 

#13 2011-02-21 19:37:12

Plusz

Użytkownik

Punktów :   

Re: F.T Island.

F.t Island to mój pierwszy koreański band. Bardzo lubię ich ballady, a moim ulubieńcem jest  Jong Hun  Ostatnio jestem chora na piosenkę Boom boom boom xd

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl