#1 2010-03-18 16:59:21

 Juria

`honorable law

Punktów :   

Gry

Temat założyłam specjalnie dla maniaków gier. Macie jakieś ulubione, może w jakieś gracie?



Osobiście jestem dzieckiem playstation, więc mam kilka ulubionych. ^^
Cenie sobie serie Final Fantasy, Tekken i Little Big planet. XD


Dlaczego tak jest? Mimo, że cie nie znam moje serce cierpi.
  Nie rozumiem tego, ale 'Kocham Cie'.
`Wspomnienia` patrzenia na ciebie powodują gehenne.
」」

Anata no tome no kono Inochi ~ theGazettE

Offline

 

#2 2010-03-18 17:24:53

 Chocoletta

Administrator

Punktów :   

Re: Gry

Może to się wydać to dziwne, ale jestem przeciwniczką takich gier. Jak dla mnie strata czasu i pieniędzy. Choć kiedy byłam mała lubiłam grać w Age of Empres 2 i Simsy, ale te czasy minęły.


the black day still won't fade~

Offline

 

#3 2010-03-18 17:54:51

 GrayLady23

Użytkownik

Punktów :   

Re: Gry

gierki sa fajowe, uwielbiam (gdy mam wolny czas) wlaczyc sobie jakas i popykac pare godzinek.

do moich ulubionych naleza:
* cały S.T.A.L.K.E.R. - pierwsza gra w życiu gdzie się prawie posikałam ze strachu, gra ma fenomenalny klimat
* z serii The Elder Scrolls to Morrowind i Oblivion - niesamowity świat i porządna gra fantasy (nie chcę używać określeń jak RPG, bo znajdzie się ktoś kto uzna, że te gry wcale rpgami nie są)
* ostatnio namiętnie pykam w TWO WORLDS - polska gra wypasiona w kosmos, fantasy, podobna do Obliviona.

inne to Mass Effect, Dark Mesaiah, Jade Empire... itd.

Offline

 

#4 2010-03-26 20:49:56

 Chizuru

Uruha's wife ;3

Punktów :   
Wiek: 17

Re: Gry

Juria-san! *_* kocham Final Fantasy 7! *_* mój ulubiony RPG! *_* Tekkenem (w szczególności trójką) też nie pogardzę oprócz tego to Harvest Moon: Back to Nature, Soul Blade , Bloody Roar 2, za czasów kiedy jeszcze posiadałam Nintendo uwielbiałam Adventure Island (gierka wciąga... nawet moja mama w nią pykała o.O), na kompa... przelotnie simsy, bo mogę grać tylko jak mi się chce ^^ Anno 1602, cenię sobie Tomb Raider'y lubię gry wyścigowe typu Collin McRae (nie jestem pewna jak to się pisze xD nigdy nie mogę zapamiętać ) poza tym... Dune 2000 i Red Alert ^^ Parasite Eve ma w moim sercu szczególne miejsce podobnie zresztą jak trzecia część sławetnego Resident Evil *_* osobiście nigdy nie grałam w Silent Hill, bo to nie na moje nerwy xD ale kocham patrzeć jak mój wujek to robi xD
Juria-san... jaka jest twoja ulubiona postać z FF7?


www.ars-amandi.blog.onet.pl  <- fan fick o Gazetach, który piszę z najlepszą przyjaciółką ^^

Offline

 

#5 2010-03-26 21:06:29

 Juria

`honorable law

Punktów :   

Re: Gry

łoo.. Tomb Rider, to ja mam też! Od 1 do 5, później tę grę trochę pogorszyli, za bardzo ją chcieli ulepszyć, ale im się nie udało, aczkolwiek chętnie bym pograła w te nowsze. ^^ W Resident Evil, nigdy nie grałam, ale miałam przyjemność oglądania jak mój brat gra, niekiedy nawet się wystraszyłam. xD' Co do Final Fantasy VII, jest to Tifa(kiedyś nawet podpisywałam się tak :3), ale również Cloud i Red XIII.


Dlaczego tak jest? Mimo, że cie nie znam moje serce cierpi.
  Nie rozumiem tego, ale 'Kocham Cie'.
`Wspomnienia` patrzenia na ciebie powodują gehenne.
」」

Anata no tome no kono Inochi ~ theGazettE

Offline

 

#6 2010-03-26 21:18:00

 Chizuru

Uruha's wife ;3

Punktów :   
Wiek: 17

Re: Gry

Red XIII jest słitaśny ^^ uwielbiam tego kociaka ^^ jejuuuuu... ja lubię Tifę ale aż tak za nią nie przepadam, bo przez to, że twórcy gry postanowili ją tam wsadzić to uśmiercili moją ukochaną Aerith i Cloud nie mógł być z nią! T^T  W Resident'a ja sama odmawiałam gry nawet kiedy miała nieskończoną amunicję xD Nemesis jakoś mnie nie pociągał... xD ale się przemogłam i mało zawału nie dostawałam jak sama grałam xD


www.ars-amandi.blog.onet.pl  <- fan fick o Gazetach, który piszę z najlepszą przyjaciółką ^^

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl