#1 2010-04-03 15:45:38

 zabka91

Itoshii Hito

Punktów :   -2 
Wiek: 19

[K] Do Re Mi Fa So La Si Do

DO RE MI FA SO LA SI DO
Rodzaj: Melodramat/muzyczny
Czas trwania filmu to:107 min

Pierwsze spotkanie Jung-won i jej chłopaka Eun-kyu było jakby prosto z komiksu. Wszystko zaczęło się, gdy Eun-kyu naśmiewał się z jej maski, którą miała. Jung-won ze złości oblała go wodą. Pewnego dnia Eun-kyun, który okazał się być jej nowym sąsiadem, przyłapał ją, gdy wymykała się w sekrecie do pracy na pół etatu. Szantażował Jung-won, że powie o tym jej rodzicom, chyba, że będzie nosić jego gitarę przez cały tydzień. Wkrótce pomiędzy dwójką bohaterów zaczyna iskrzeć i zaczynają się umawiać. Wszystko sie zaczyna jednak psuć, kiedy pierwsza miłość Jung-won - Hee-won nagle się pojawia i zaczyna opowiadać niezwykłe historie o ich dawnym romansie.

PORYCZALAM sie na filmie........film bardzo ciekawy POLECAM

Film mozna ogladnac na:          http://www.mysoju.com/do-re-mi-fa-so-la-si-do/         (anglieksie napisy)

Offline

 

#2 2010-04-03 16:58:34

 Chocoletta

Administrator

Punktów :   

Re: [K] Do Re Mi Fa So La Si Do

Hm, miałam wrażenie, że film został wyprodukowany w Chinach. Po polsku też można oglądnąć - na love-drama.pl. Bardzo dobra fabuła, trochu na końcu płakać się chciało. Jedynie jakoś muzyka do mnie nie przemawiała, ale cóż - niestety jestem wybredna jeśli o to chodzi.


the black day still won't fade~

Offline

 

#3 2010-04-03 22:41:12

Megami

Użytkownik

Punktów :   
Wiek: 18

Re: [K] Do Re Mi Fa So La Si Do

Mi się film bardzo podobał x3 W dodatku zagrał tam Jang Geun Suk <3

Offline

 

#4 2010-04-04 13:15:30

 zabka91

Itoshii Hito

Punktów :   -2 
Wiek: 19

Re: [K] Do Re Mi Fa So La Si Do

Noo JGS jest sliczny....
Moim zdaniem to jak stracil pamiec to bylo troszke takie......dziwne zrobione ale ogolnie film SUPERasnY!!

Offline

 

#5 2010-04-04 22:22:28

 Nako

j-świrek

Punktów :   
Wiek: 17 jeszcze

Re: [K] Do Re Mi Fa So La Si Do

Mi się muzyka z tego podobała akurat ^^
To jeden z tych filmow, które mnie do łez koniecznie próbują zmusić. Z tym akurat wygrałam i nie płakałam
Fabuła mi się całkiem podobała, chociaż nie lubię brata....głównej bohaterki (ich imiona to chyba bym musiala dramę oglądać, żeby spamiętać)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plPrace ziemne kraków wykopy oferta Prace koparką kraków