#1 2009-10-18 18:44:18

Mitsu

Użytkownik

Punktów :   

Super Junior

Super Junior (korean: 슈퍼주니어)- 13-osobowy, koreański boysband (O.o), grający muzykę popową (k-pop). Super Junior zadebiutował w 2005 roku jako 12-osobowy zespół, jednak w maju 2006 roku dodano jeszcze jednego członka. Obecny skład grupy to 12 Koreańczyków i jeden Chińczyk. Producentem zespołu jest Lee Soo Man. Super Junior jest największą grupą spośród SM Entertainment. Zespół zadebiutował z dwunastoma członkami, 26 maja 2006r do grupy doszedł najmłodszy ze wszystkich członków SuJu Kyu Hyun. SuJu wydali dwa studyjne albumy.


Skład

    * 이특 Leeteuk (Eeteuk) - lider
    * 희철 Heechul
    * 한경 Hankyung (Hangeng) - jedyny przedstawiciel Chin w grupie
    * 예성 Yesung(Yehsung)
    * 강인 Kangin
    * 신동 Shindong
    * 성민 Sungmin
    * 은혁 Eunhyuk
    * 동해 Donghae
    * 시원 Siwon (Shiwon)
    * 려욱 Ryeowook
    * 기범 Kibum
    * 규현 Kyuhyun

http://i126.photobucket.com/albums/p95/jockstrapmagoo/Super%20Junior/SuperJunior.jpg


PACZKA DLA AN CAFE!!
Zainteresowany?
GG: 9745889 o(≧∀≦)o

Offline

 

#2 2009-10-18 18:47:01

Hisayuki

Użytkownik

Punktów :   

Re: Super Junior

Uu  ale ich dużo ^.^
Chyba dosyć młody zespół bo dopiero 4 lata grają.
Nie znam ich.
Ale podoba mi się tan Pan Sungmin ^__^

Offline

 

#3 2009-10-18 18:54:48

 Chocoletta

Administrator

Punktów :   

Re: Super Junior

Więcej ich matka nie miała? XD Słyszałam o nich, ale ich muzyki nie. A tacy słodcy *.*


the black day still won't fade~

Offline

 

#4 2009-10-18 19:38:47

`Reikoo

Użytkownik

Punktów :   
Wiek: Kilka już latek mam ^^

Re: Super Junior

Znam ich piosenkę tylko jedną ^^"
Ale nawet nawet ^^
Warto posłuchać - Sorry Sorry xD
Mi się spodobała

Offline

 

#5 2009-10-18 19:42:36

Mitsu

Użytkownik

Punktów :   

Re: Super Junior

Sorry Sorry też mi się podoba^^ I czarno - biały teledysk fajnie wygląda


PACZKA DLA AN CAFE!!
Zainteresowany?
GG: 9745889 o(≧∀≦)o

Offline

 

#6 2009-10-18 19:43:40

`Reikoo

Użytkownik

Punktów :   
Wiek: Kilka już latek mam ^^

Re: Super Junior

Tak racja ^^
Wszystko ładnie pięknie wyszło

Offline

 

#7 2009-10-19 16:24:07

Saki

hide-lover.

Punktów :   
Wiek: juu-roku.

Re: Super Junior

fajnie wyglądają, ale pop to niezbyt moje klimaty ;D choć...hm...w sumie kiedyś coś tam od nich słyszałam. nie tacy źli

Offline

 

#8 2009-10-27 18:20:22

`Reikoo

Użytkownik

Punktów :   
Wiek: Kilka już latek mam ^^

Re: Super Junior

Pop to też nie moje klimaty ale jednak sorry sorry w ich wykonaniu jakoś przypadło mi do gustu

Offline

 

#9 2009-10-27 19:58:31

 Juria

`honorable law

Punktów :   

Re: Super Junior

Niestety nie słyszałam o nich. W sumie to ja słucham tylko jednego koreańskiego 'zespołu', ale może przesłucham jakąś ich piosenkę. (Ależ ich duzoooooo.... o.O)

Ostatnio edytowany przez Juria (2009-10-27 21:04:58)


Dlaczego tak jest? Mimo, że cie nie znam moje serce cierpi.
  Nie rozumiem tego, ale 'Kocham Cie'.
`Wspomnienia` patrzenia na ciebie powodują gehenne.
」」

Anata no tome no kono Inochi ~ theGazettE

Offline

 

#10 2010-01-12 21:12:54

 Ewela13137

Użytkownik

Punktów :   
Wiek: 19

Re: Super Junior

Fajne mają piosenki, no i są śliczni;D
fajną mają także piosenkę "super girl"

Offline

 

#11 2010-03-23 16:30:39

 Wu.

nancy girl

Punktów :   
Wiek: 5teen

Re: Super Junior

kiedyś ich nie lubiłam, ale zmieniłam zdanie ;f.
sorry sorry jest boskie. *lovelovelove* ale z chłopaków o dziwo żaden mi się nie spodobał.


http://i1035.photobucket.com/albums/a437/tomspiercingbackup/graphics/amberanim.gif
AMBER~
nanananananananana ♥ nu a-b-o

Offline

 

#12 2010-03-29 21:54:06

Megami

Użytkownik

Punktów :   
Wiek: 18

Re: Super Junior

To przez nich zaczęłam słuchać kpopu ;3
Moje ulubione piosenki to Twins (Knock out), Don't don, Sorry Sorry, It's you i Miracle ;3

Offline

 

#13 2010-05-15 23:39:42

 Heesica

Użytkownik

Punktów :   
Wiek: 17

Re: Super Junior

http://i41.tinypic.com/vwwv2t.jpg
[1.Sungmin, Eunhyuk, Kyuhyun, Yesung ♥, Shindong
2. Heechul, Donghae, Siwon, na fotelu Ryeowook, dalej Leeteuk lider]




Chłopcy wydali 13 maja nowy walbum pt. 미인아 (BONAMANA)

Tracklista:
1. 미인아 (BONAMANA)
2. 나쁜 여자 (Boom Boom)  [Bad Girl]
3. 응결 (Coagulation)
4. 나란 사람 (Your Eyes) duet - Yesung i Kyuhyun
5. My Only Girl
6. 사랑이 이렇게 (My All Is In You)
7. Shake It Up! 
8. 잠들고 싶어 (In My Dream)
9. 봄날 (One Fine Spring Day)   solo Ryeowooka
10. 좋은 사람 (Good Person)
11. Here We Go


MV 미인아 (BONAMANA)
Teaser do 미인아 (BONAMANA)



Brawo dla nich, bo sprzedali już 200.000 kopii ♥
Niestety, w teledysku i w promocji bierze udzial tylko 10 członków [Hangeng zerwał kontrakt, Kangin jest zawieszony z powodu wypadku i wybiera się na jesień do wojska, a Kibum zajmuje sie swoimi sprawami]
Promują Bonamane wraz z Boom Boom.




http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/e/e2/Sujubonamana.jpg
Yesung, Sungmin, z tyłu Heechul,  Ryeowook, Teuk,  Siwon, Donghae, Eunhyuk,  Shindong, Kyuhyun

Ostatnio edytowany przez Heesica (2010-05-16 12:49:16)

Offline

 

#14 2010-05-17 21:51:58

 miyaki

Użytkownik

Punktów :   
Wiek: 19

Re: Super Junior

Wiedziałam, że coś mi nie pasowało jak ogl "bonamana"! Było ich za mało D:
Ogl to piosenka fajna, przypomina mi się moja faza na "sorry, sorry", gdy wszędzie chodziłam i śpiewałam refren. Ale i tak, za nic nie nauczę się ich imion na pamieć. Za dużo D:

Offline

 

#15 2010-05-17 23:15:41

 Heesica

Użytkownik

Punktów :   
Wiek: 17

Re: Super Junior

dokładnie, zbyt mało~tylu fajnych osób brakuje </3 i taką pustką wieje, kiedy tańczą. xd
kiedy jej słuchałam non stop przez 4 dni na wycieczce to miałam wrażenie, że wyskoczą w kolorowych wdzianach i odśpiewają w iście bolywoodzkim stylu bomanana bonamana bomamana na bakke eobda , trauma D;
na początku wydaje sie, że jest ich za dużo, a kiedy już sie chwile z nimi pobędzie to jest jednak za mało do kochania, ale ma się jeszcze Henryego i ZhouMiego z SuJuM xd najgorzej jest zapamiętać poprawną pisownie chyba xd

Offline

 

#16 2010-05-17 23:38:49

 miyaki

Użytkownik

Punktów :   
Wiek: 19

Re: Super Junior

Dla mnie oni są wgl trudni do ogarnięcia XD
Ale bądź, co bądź, lubię ich. Na początku miałam z nich bk, ale gdy usłyszałam "Don't Don!" (który, jeśli mam być szczera, zaleciał mi trochę starym dobrym the Trax na początku, jak nie ogarnęłam, że to SJ) to po prostu ojacieniemoge <3
i jeszcze ten fragment z tym blablabla jak gra na skrzypcach <3

No ja też tak myślałam, ze coś w stylu bollywood! Ale nie jestem rozczarowana mv, jest bardzo fajny :d I choreografia też, ojacieniemoge.

Offline

 

#17 2010-05-18 19:05:56

 Heesica

Użytkownik

Punktów :   
Wiek: 17

Re: Super Junior

lubie przedstawiać suju, moge ci opisać kto gdzie jest XDD ...jak ja Dont don nie lubiłam... xd przerażał mnei ich look, wiesz, taki bband a tu tak...na rockowo XD i jeszcze Ciul w czerwonych włosach... xd jeśli dobrze pamiętam, to Dont don zrobił gościu od Sorry sorry i Bonamany. xd
Henry grał na skrzypcach, była straszna afera z biednym Heńkiem, bo fani myśleli że znów dojdzie ktoś do zespołu, w ogóle biedne to suju jest.

mi też sie podoba bardzo, szczególnie to operowanie świateł i zbliżenia na ich twarze - Kyuhyunowe oczy spowija mrok i wygląda naprawde jak DevilKyu. brrr. jedyne co mnie zabiło podczas słuchania pierwszego to przerobione glosy, nie wiedziałam kto gdzie śpiewa XD na początku załapałam tylko Ryeowooka, bo ma dośc charakterystyczną barwe głosu i Siwego na początku a reszte cholera wie co, za n-tym razem wsłuchując sie dopatrzyłam sie partii Yesunga i Kyu...i na występach przepuszczają im przez coś głos i brzydko słychać = =

Offline

 

#18 2010-05-18 19:48:10

 miyaki

Użytkownik

Punktów :   
Wiek: 19

Re: Super Junior

Haha, ja też byłam na poczatku w szoku, jak zobaczyłam "Don't Don!" ale w sumie...to była miła odmieność jak dla mnie, fajnie, że pozwolili nam posmakować ich z innej str.
Tak, to z tym, tym blablabla (mówię, nigdy sie ich nie nauczę XD) to słyszałam o tej aferze, biedactwo z niego, ja go polubiłam jak go tylko zobaczyłam, a tu wszyscy na niego cisnęli </3

Noooo, serio ta gra świateł i wgl, jest mega. I też prawda, że dożo kombinowali przy ich głosach, bo pomimo, że ich jest tak wielu, to dało się rozróżnić zazwyczaj głos każdego z nich w piosence, a teraz? Tak trochę słabo.

Ja ogarniam paru tylko z wyglądu z SJ, bo widziałam ich czasami w różnych variety shows XD

Offline

 

#19 2010-05-18 21:18:12

 Heesica

Użytkownik

Punktów :   
Wiek: 17

Re: Super Junior

no dokładnie, później jak ich zaczęłam rozpoznawać to zaczęło mi sie i dont don podobać xd
z Heńkiem. XDD urocze i puciaste, i zdolne, kiedyś grał i;m yours na skrzypcach przerobionych na gitare i ładnie mu wyszło xd w ogole słyszałas te śłiczną ballade SJM napisaną, chyba, przez Ciula? spammm

znaczy ja ich głosy znam, ale np. Kyu nie poznałam w pierwszej zwrotce XD Teuka w 'duecie' z Ciulem tez nie, a jakie zdziwienie złapałam, że Eunhyuk śpiewa /marzenie mi sie spelniło XD/ a teraz jak pooglądałam MV to wszystko stało sie jasssne xdd
słuchalaś całej plyty? jest bardzo fajna, dużo ballad /duet Yaśka z GameKyu epik, mogą śpiewać do końca życia  w takim duecie xd/ i w ogóle Boom boom rozbiło mnie tekstem. <3

a których znasz? xdd

Offline

 

#20 2010-05-18 22:05:11

 miyaki

Użytkownik

Punktów :   
Wiek: 19

Re: Super Junior

ojacieniemogę, nie słyszałam tego, ale jest boskieeee <3 Teraz chyba zacznę tego w kółko słuchać

no właśnie nie, jestem tak zawalona teraz nauką, że nawet nie miałam kiedy ściągnąć -.- ale w sobotę to sobie nadrobie XD

hm, czekaj...Leeteuka, shindonga i Eunhyuka (tak się ich pisze? XD), bo kojarzą ich z miracle głównie.
ale teraz pewnie poszukam sobie więcej variety shows z SJ, bo mam tak, że jak zaczynam już ogl, bo ogl vs z zespołami, najpierw mnóstwo z Big Bang, potem DBSk a ostatnio z MBLAQ XD

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plwynajmę koparkę