#1 2010-10-17 15:05:17

 Makoto-san

Użytkownik

Punktów :   
Wiek: 15

Zypt!

Jestem Makoto-san. Możliwie, że niektórzy kojarzą mnie jako autorkę bloga asia-project.
Bardzo nie lubię się przedstawiać, ale zrobię to dla was.
Słucham j-rock'a od jakiś 2 lat. Średni wynik, prawda? Ale przez te 2 lata naprawdę ostro się w to wciągnęłam i to ostro zmieniło moje poglądy (zauważyliście, że ludzie słuchający azjatyckiej muzyki są bardziej tolerancyjni?).
Muzyki koreańskiej i chińskiej słucham od, powiedzmy, pół roku.
Co ja jeszcze mogę o sobie...
Oglądam trochę azjatyckiego kina i anime, oprócz muzyki azjatyckiej słucham jeszcze Nirvany, Sex Pistols, Emilie Simon, Kit-I (rosyjski), muzyki klasycznej i... wiele innych (możecie zobaczyć na moim koncie Last.fm, link na dole), lubię rysować i kocham książki.
To zdecydowanie nie wszystko, ale starczy na początek, czyż nie?


Pamiętam, jakby to było wczoraj,/ wierzyłem, że mam pod skórą światło,/ i jeśli naciąć skórę- rozbłysnę jasno./ Dziś, gdy na drodze życia upadnę-/ stłukę kolano i pokażę się krew.
                                                                                                  Billy Collins, Dziesięciolatek

Makoto's Last.fm

Offline

 

#2 2010-10-17 15:30:16

 Chocoletta

Administrator

Punktów :   

Re: Zypt!

Witaj na Paranoid Parade!
Mam nadzieję, że z regulaminem się już zapoznałaś, że będziesz go przestrzegać. Liczę również na to, że nie opuścisz prędko forum jak co po niektórzy
Skąd do nas przybywasz?


the black day still won't fade~

Offline

 

#3 2010-10-17 15:39:41

 Makoto-san

Użytkownik

Punktów :   
Wiek: 15

Re: Zypt!

Przybywam sobie z zapadłej wiochy na Warmii, ale nie przyznaję się do tego i mówię, że z Nieprzebytego Kosmosu, rzadziej- z Kosmolandii
A tak w ogóle to z Last.fm


Pamiętam, jakby to było wczoraj,/ wierzyłem, że mam pod skórą światło,/ i jeśli naciąć skórę- rozbłysnę jasno./ Dziś, gdy na drodze życia upadnę-/ stłukę kolano i pokażę się krew.
                                                                                                  Billy Collins, Dziesięciolatek

Makoto's Last.fm

Offline

 

#4 2010-10-17 18:29:43

 Juria

`honorable law

Punktów :   

Re: Zypt!

Witam serdecznie nową użytkowniczkę. Mam nadzieje, że spędzisz z  nami miło czas. ^^;  Jakiego rodzaju czytasz książki?


Dlaczego tak jest? Mimo, że cie nie znam moje serce cierpi.
  Nie rozumiem tego, ale 'Kocham Cie'.
`Wspomnienia` patrzenia na ciebie powodują gehenne.
」」

Anata no tome no kono Inochi ~ theGazettE

Offline

 

#5 2010-10-17 19:58:40

 miyaki

Użytkownik

Punktów :   
Wiek: 19

Re: Zypt!

Hello Makoto-san

Makoto-san napisał:

Słucham j-rock'a od jakiś 2 lat. Średni wynik, prawda?

Czy ja wiem, czy średni. Zresztą zainteresowania czymś nie można oceniać po tym, ile lat ktoś sie czymś interesuje. To zależy od zaangażowania. Ja interesuję się jrockiem od 5 lat, a czuję się czasami jak debil, bo często, gęsto nie jestem na bieżąco. Jestem raczej pasywnym fanem jrocka.

Makoto-san napisał:

zauważyliście, że ludzie słuchający azjatyckiej muzyki są bardziej tolerancyjni?

Oj, zauważyłam, zauważyłam. Sama dzięki azjatyckiej muzyce stałam się o wiele bardziej tolerancyjna. A także zmieniły sie moje poglądy. No i więcej w ludziach mnie drażni. -.-

Tak z ciekawości - jakieś filmy/dramy/anime, które lubisz?

P.S. Na początek to zdecydowanie wystarczy, moim zdaniem. Reszta wyjdzie w praniu. (:

Ostatnio edytowany przez miyaki (2010-10-17 20:03:09)

Offline

 

#6 2010-10-17 20:33:17

Natsuko

Użytkownik

Punktów :   
Wiek: 15

Re: Zypt!

cześć, cześć!
to na lascie po bokach to, to są Twoje dzieła to? O__O
no i dodałam Cie^^
a 2 lata siedzenia w Japonii to wcale nie tak źle :3 ja też mniej więcej tyle, a patrząc na wiek to normalnie przecież, no... x33
i o tak... mnie też to bardzo zmieniło!


Wiewiórka, i lisek, i zając. Futrzane ogonki mają
Tylko biedronka nie am ogonka. Niema ogonka biedronka
Koguty bociany i wrony. Pierzaste mają ogony
Tylko biedronka nie ma ogonka. Nie ma ogonka biedronka

Offline

 

#7 2010-10-19 14:10:55

 Makoto-san

Użytkownik

Punktów :   
Wiek: 15

Re: Zypt!

Juria napisał:

^^;  Jakiego rodzaju czytasz książki?

Czytam głównie obyczajowe, nie pogardzę też fantasy czy sci-fi.
Moje ulubione to ,,Po zmierzchu'' Haruki'ego Murakami'ego, ,,Złodziejka książek'' Markusa Zusaka, ,,Koralina'' Neila Gaimana i wiele innych, nie będę wymienić, bo to może trochę zająć. A może nie umiem? Bardzo możliwe...

miyaki napisał:

Tak z ciekawości - jakieś filmy/dramy/anime, które lubisz?

Lubię ,,Serial Experiment Lain'', ,,Nodame Cantabile'', ,,Death Note'' (anime i filmy), ,,Niewidzialnego'' (to poza kinematografią azjatycką), ,,I'm Cybor But that's OK'', ,,You're Beautiful''.
To lubię bardzo i mogę oglądać naprawdę wiele razy, nawet pod rząd, ale jest też wiele innych, które mi się podobają.

Natsuko napisał:

to na lascie po bokach to, to są Twoje dzieła to? O__O

To na górze jest moje, bardzo proste, ale lubię ten rysunek. Dolne złapałam gdzieś w sieci.


Pamiętam, jakby to było wczoraj,/ wierzyłem, że mam pod skórą światło,/ i jeśli naciąć skórę- rozbłysnę jasno./ Dziś, gdy na drodze życia upadnę-/ stłukę kolano i pokażę się krew.
                                                                                                  Billy Collins, Dziesięciolatek

Makoto's Last.fm

Offline

 

#8 2010-10-19 17:24:14

 Juria

`honorable law

Punktów :   

Re: Zypt!

Też lubisz tę książkę? A czytałaś może 'Przygody z owcą' tego samego autora, także jest ciekawa, choć 'Po zmierzchu' ma ciekawą perspektywę pisania.


Dlaczego tak jest? Mimo, że cie nie znam moje serce cierpi.
  Nie rozumiem tego, ale 'Kocham Cie'.
`Wspomnienia` patrzenia na ciebie powodują gehenne.
」」

Anata no tome no kono Inochi ~ theGazettE

Offline

 

#9 2010-10-19 20:09:38

 Makoto-san

Użytkownik

Punktów :   
Wiek: 15

Re: Zypt!

Juria napisał:

Też lubisz tę książkę? A czytałaś może 'Przygody z owcą' tego samego autora, także jest ciekawa, choć 'Po zmierzchu' ma ciekawą perspektywę pisania.

,,Przygoda z Owcą'' również należy do moich ulubionych książek, pierwsza, po którą sięgnęłam, usłyszawszy o Murakamim. Ostro wdarła mi się w psychikę.


Pamiętam, jakby to było wczoraj,/ wierzyłem, że mam pod skórą światło,/ i jeśli naciąć skórę- rozbłysnę jasno./ Dziś, gdy na drodze życia upadnę-/ stłukę kolano i pokażę się krew.
                                                                                                  Billy Collins, Dziesięciolatek

Makoto's Last.fm

Offline

 

#10 2010-10-19 21:57:28

 miyaki

Użytkownik

Punktów :   
Wiek: 19

Re: Zypt!

Makoto-san napisał:

Lubię ,,Serial Experiment Lain'', ,,Nodame Cantabile'', ,,Death Note'' (anime i filmy), ,,Niewidzialnego'' (to poza kinematografią azjatycką), ,,I'm Cybor But that's OK'', ,,You're Beautiful''.
To lubię bardzo i mogę oglądać naprawdę wiele razy, nawet pod rząd, ale jest też wiele innych, które mi się podobają.

Dwóch pierwszych tytułów, oraz "Niewidzialnego" nie znam/nie kojarzę, jednak odnośnie pozostałych 3 to całkowicie popieram. Zwłaszcza "You're Beautiful", które sama również mogę oglądać wiele razy, a i tak mi się nie znudzi (:

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl