#1 2010-11-12 14:50:19

 Chocoletta

Administrator

Punktów :   

David Bowie

http://userserve-ak.last.fm/serve/_/42133371/David+Bowie++368++368+PNG.png

David Bowie (właściwie David Robert Jones, ur. 8 stycznia 1947) - angielski piosenkarz, kompozytor, producent, także aktor. Zaczął występować jako David Bowie, aby nie mylono go z perkusistą zespołu The Monkees o personaliach Davy Jones. Syn Margaret Mary Burns i Haywarda Stentona Jonesa. Miał chorego psychicznie brata Terry’ego (zm. 1985). Bowie opanował grę na wielu instrumentach muzycznych, takich jak: saksofon altowy i tenorowy, gitara, fortepian, instrumenty klawiszowe, harmonijka ustna, koto, mandolina, altówka, skrzypce, wiolonczela i stylofon. W ciągu całej kariery artystycznej jego płyty ukazały się w łącznym nakładzie ponad 136 milionów egzemplarzy. Pracował jako producent (m.in. nagrań Lou Reeda, Iggy Popa i The Stooges). W 1996 r. nominowany do Rock and Roll Hall of Fame. W 2006 roku piosenkarz został sklasyfikowany na 64. miejscu listy 100 najlepszych wokalistów wszech czasów wg Hit Parader.

[Wikipedia]

Piosenki:
Warszawa
Changes
Let's dance


the black day still won't fade~

Offline

 

#2 2010-11-12 23:45:19

 Hoshi

Murder Toy in the Closet

Punktów :   
Wiek: 12

Re: David Bowie

Ja go skądś znam! W sensie że widziałam to imię i nazwisko xD'. Ale gdzie ?
Ej, to chyba było w 'My, Dzieci z Dworca ZOO'! Tak, to tam! Nigdy nie słuchałam, może przyjdzie okazja..

Ostatnio edytowany przez Hoshi (2010-11-12 23:46:18)


Honor and position aren't important
Do you remember it?
It becomes motherfucker

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plPrace ziemne kraków wykopy oferta Prace koparką kraków