#1 2011-01-30 13:57:10

 miyaki

Użytkownik

Punktów :   
Wiek: 19

Yoshida Brothers (Yoshida kyôdai)

http://zarkaslog.files.wordpress.com/2008/03/yoshida-brothers.jpg


Ryoichiro Yoshida               Kenichi Yoshida


Bracia Yoshida urodzili się i wychowali w Noboribetsu na Hokkaido. Każdy z nich osobno wybrał shamisen w wieku zaledwie pięciu lat i rozpoczęli naukę Tsugaru shamisen pob okiem Takashi Sasaki I w 1990.  Po zdobyciu nagród na krajowym konwencie Tsugaru shamisen, bracia mieli swój główny debiut w 1999 roku. Ich debiutancki album sprzedał się w nakładzie 100 tys. kopii, co jest niewiarygodnym osiągnięciem dla tradycyjnej japońskiej muzyki.

W 2002 roku bracia rozpoczęli swoją pierwszą krajową trasę koncertową obejmującą występy w 30 miastach. Następnego roku zadebiutowali w USA i wystąpili m.in w Nowym Jorku i Los Angeles. Rok 2004 był dla nich znacznym przełomem. Kontynuowali międzynarodową promocję w Korei, wydają w międzyczasie drugi album, który potem promowali w USA. Bracia Yoshida brali również udział w innych projektach, takich jak międzynarodowa wymiana wydarzeń w Szwecji i reklamy telewizyjne (np. Nintendo Wii)i.
W 2005 roku bracia wydali kolejny album, stworzony w Los Angeles, po czym nastąpiła trasa koncertowa po Zachodnim Wybrzeżu i koncert na Hawajach. W 2006 roku odbyli tournee po USA, Hiszpanii i Hong Kongu. W 2008 roku bracia Yoshida wydali album "Best of Yoshida Brothers" i odbyli trasę koncertową po USA i Kanadzie.

Yoshida Brothers to zespół, który jako jedna z artystycznych grup miała możliwość działalności wychodzącą poza tradycjonalną japońską muzykę. Kontynuują oni zdobycie nie tylko Japonii lecz także USA, Europy, i Azji.

Opis ze strony Domo Music Group *pozwoliłam go sobie nieco skrócić*

Utwory:
Kodo
Rising Sun
Change (duet z Monkey Majik)

Osobiście powiem tak: od zawsze lubiłam dźwięki shamisenu, a w wykonaniu braci Yoshida, zaczęłam je kochać. <3

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl