#41 2010-01-24 14:11:00

Natsuko

Użytkownik

Punktów :   
Wiek: 15

Re: alice nine.

taaaaaa... Shou w ogóle jest super! On jak śpiewa ma takie spojrzenie takie.. takie.. *__*


Wiewiórka, i lisek, i zając. Futrzane ogonki mają
Tylko biedronka nie am ogonka. Niema ogonka biedronka
Koguty bociany i wrony. Pierzaste mają ogony
Tylko biedronka nie ma ogonka. Nie ma ogonka biedronka

Offline

 

#42 2010-01-24 16:09:25

satsu

Użytkownik

Punktów :   
Wiek: juuhachi.

Re: alice nine.

I się uśmiecha tak...

Offline

 

#43 2010-02-07 18:58:06

Sayu

Użytkownik

Punktów :   
Wiek: Podobno 14.

Re: alice nine.

A co będziemy się rozdrabniać, ona cały jest boski. Przynajmniej dla mnie. xD A co do Tory, to przez niego naszło mnie na gitare. I ogólnie Tora jest fajny. Podoba mi się jak zmienia głos. ^ ^

Offline

 

#44 2010-02-08 22:07:01

 Chocoletta

Administrator

Punktów :   

Re: alice nine.

Hiroto według mnie jest lepszy od Tory, mały ale fajny XD


the black day still won't fade~

Offline

 

#45 2010-03-18 16:10:30

 Mayumi-chan

Użytkownik

Punktów :   

Re: alice nine.

Ja kocham Torę I Shou co do "brzydali" to akurat Hiroto mnie nie kręci, ale wiadomo jak to jest, dla każdego coś dobrego i w sumie dobrze, tak każdy może znaleźć coś dla siebie.
Na początku nie mogłam się przyzwyczaić do głosu Shou i omijałam Aliców szerokim łukiem, ale potem natknęłam się na "Rainbows" i było już po mnie...i tak zostało.


http://i520.photobucket.com/albums/w324/yama_miyako/icon%20gif%20X3/z_159713-1.gif

Offline

 

#46 2010-03-21 13:36:29

satsu

Użytkownik

Punktów :   
Wiek: juuhachi.

Re: alice nine.

Ja zaczęłam lubić Arisu po obejrzeniu kilku solówek Sagi (<33) Co prawda nadal uważam, że Shou najlepszym wokalistą nie jest ale mają przyjemne piosenki.

Offline

 

#47 2010-03-22 21:29:24

Nikki

Sougo #13

Punktów :   

Re: alice nine.

Nie ma co ukrywać, mój ulubiony zespół. Jeden z pierwszych jrockowych, które poznałam. Shou jest zdecydowanie najładniejszym Japońcem, jakiego kiedykolwiek widziałam, no i jedyny z którym trzymam kontakt. Posiadam prawie całą dyskografię (bez kilku albumów i jednego singla, ale już są zamówione *.*) i sporo koncertowego stuff'u. W kolejnym roku, lub za dwa lata wybieram się na fanklubowy koncert świąteczny. Moją ulubioną piosenką jest chyba Waterfall, ale uwielbiam też High collar naru rondo i Drella z epilogu ostatniego DVD.Jeżeli o inne chodzi, to co chwila mi się zmienia ^^

Offline

 

#48 2010-03-23 07:48:05

 Nako

j-świrek

Punktów :   
Wiek: 17 jeszcze

Re: alice nine.

Fanklub trzeba założyć. To chyba pierwsze miejsce, gdzie spotkałam tyle fanek Alice Nine ^^
Juz pisałam w innym temacie, ale maj fejwtyt song jest Rainbows. To ta ich piosenka u mnie króluje ostatnio. A tak w ogóle to jeszcze Stray Cat uwielbiam.

Mayumi-chan napisał:

Na początku nie mogłam się przyzwyczaić do głosu Shou i omijałam Aliców szerokim łukiem, ale potem natknęłam się na "Rainbows" i było już po mnie...i tak zostało.

Też na początku nie przepadalam za nimi, ale teraz ich uwielbiam. Świetna muzyka jak się od zadań domowych ucieka^^

Offline

 

#49 2010-03-23 15:36:47

Nikki

Sougo #13

Punktów :   

Re: alice nine.

Właśnie widzę, że to taki typowy schemat "Nigdy nie lubiłam Alice Nine, ale później się przekonałam".
A co sądzicie o tej kolekcji singli, która wychodzi jutro?

Offline

 

#50 2010-03-24 14:16:18

 Nako

j-świrek

Punktów :   
Wiek: 17 jeszcze

Re: alice nine.

Wg mnie niech wyjdzie, ja i tak nie kupię, piosenki mam pościągane ^^
Chociaż z drugiej strony nigdy nie przepadałam za albumami, które zawierają piosenki, które już raz wyszły. Są już ładnie na płytkach, są znane lubiane przez pewną grupę ludzi, więc takie zebranie to właściwie żadna różnica.
ALe znowuż kolejny plus- bo sobie w traskę wyruszyli promocyjną to się troche popokazują^^

Offline

 

#51 2010-03-24 14:41:14

Nikki

Sougo #13

Punktów :   

Re: alice nine.

Wczoraj cdjapan rozsyłał paczki. Mam nadzieję, że odbiorę ją jeszcze w tym tygodniu. Cdjapan do każdego zamówienia złożonego przed 18 marca dokłada zdjęcie zespołu (40 jest w sumie autentycznie podpisanych~), zdjęcie jednego z członków oraz plakat promocyjny
Szkoda mi tylko trochę, że nie nagrali nowych studyjnych wersji tych piosenek, tylko dali wszystko na płytę, jak leci.

Offline

 

#52 2010-03-24 22:16:27

 Juria

`honorable law

Punktów :   

Re: alice nine.

No to ja do tego schematu nie wchodzę, mi od razu przypadł do gustu głos Shou, ale nie jest tak bardzo zagłębiona w ten zespół, po prostu lubię posłuchać, więc nie wypowiem się zbyt na temat nowego albumu. :3


Dlaczego tak jest? Mimo, że cie nie znam moje serce cierpi.
  Nie rozumiem tego, ale 'Kocham Cie'.
`Wspomnienia` patrzenia na ciebie powodują gehenne.
」」

Anata no tome no kono Inochi ~ theGazettE

Offline

 

#53 2010-03-26 18:45:06

satsu

Użytkownik

Punktów :   
Wiek: juuhachi.

Re: alice nine.

O widzę wielką fankę. Ja się zbieram do kupienia ich płyty ale jakoś zawsze coś mi wypadnie. Może urodzinowo z DIMem poleci któraś.
Co do tych singli... Nie lubię jak zespoły wydają coś co już jest wydane. Niby ma się już to na płytkach w domu a i tak się chce w innej formie. Znam z własnego doświadczenia. To chyba tak na pocieszenie w ramach tylko jednego singla w 2009. Mogliby wydać mowy album. Ciekawa jestem czy zmieni się ich brzmienie bo image nieco zmienili. Nie za bardzo mnie to cieszy (Sagashi marchewka! xD). Wyglądają nieco... ostrzej. Może i zaczną ostrzej grać? Mi by pasowało bo to obecnie 'najłagodniejszy' zespół jakiego słucham. Tora mógłby wsadzić coś od siebie w kolejne piosenki i byłoby więcej typu 'The Last Empire"

Fanclub można założyć! Ja się piszę. I może wtedy zwleką swoje zgrabne tyłeczki do Europy... Bo nie ukrywając mogliby pokoncertować poza Japonią.

Offline

 

#54 2010-03-26 21:27:00

 Neona

`name of the wind.

Punktów :   

Re: alice nine.

Ja bardzo lubię a9. Głos Shou od razu mi się spodobał, zwłaszcza w poszczególnych kawałkach. Moje ulubione piosenki to Waterfall, Shunkashuutou i Yami ni chiru sakura.


Not wavering, just pushing straight on.
If I do that, one day I can catch the clouds.

@Miyavi

Offline

 

#55 2010-03-26 21:44:24

Nikki

Sougo #13

Punktów :   

Re: alice nine.

satsu napisał:

O widzę wielką fankę.

Mówisz o mnie? XD
Dobrze by było, gdyby więcej ludzi z Polski i Europy wstąpiło do clubAlice, na pewno nie przeszliby obok tego obojętnie.

Offline

 

#56 2010-03-26 22:24:20

satsu

Użytkownik

Punktów :   
Wiek: juuhachi.

Re: alice nine.

No zapewne! A duże mają wpisowe? xDD Bo biedna przyszła studentka musi mieć na koncerty jeszcze

Offline

 

#57 2010-03-26 22:33:15

Nikki

Sougo #13

Punktów :   

Re: alice nine.

15000 yenów.
I tak niskie, jeżeli mamy porównywać do wpisowych kwot innych fanklubów.

Offline

 

#58 2010-03-29 13:50:56

 Nako

j-świrek

Punktów :   
Wiek: 17 jeszcze

Re: alice nine.

A ile to jest na nasze??
Ja biedna i tak, nawet gdyby przyjechali, nie miałabym na koncert. (Shou jak przyjedziesz a mnie nie będzi na koncercie, to bym Tobie nie wybaczyła xD)

Offline

 

#59 2010-03-29 14:17:42

Nikki

Sougo #13

Punktów :   

Re: alice nine.

Około 450 zł, jeżeliby doliczyć te wszystkie drobne opłat to jakieś 500.
Podejrzewam, że do Polski nie zawitają, co z tego, że go prosimy, jeżeli to nie od niego zależy.

Ostatnio edytowany przez Nikki (2010-03-29 14:29:04)

Offline

 

#60 2010-03-29 22:54:59

 Mayumi-chan

Użytkownik

Punktów :   

Re: alice nine.

A ja słyszałam, że są negocjacje w tej sprawie, ale póki co nie ma co siać uciechy, pożyjemy zobaczymy...


http://i520.photobucket.com/albums/w324/yama_miyako/icon%20gif%20X3/z_159713-1.gif

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl