#1 2009-10-17 20:45:38

Saki

hide-lover.

Punktów :   
Wiek: juu-roku.

林俊傑- JJ LIN

http://userserve-ak.last.fm/serve/_/311323.jpg



Lín Jùn Jié urodzony 27.03.1981 roku w Singapurze, chiński piosenkarz popowy, znany jako JJ Lin, obecnie żyje w Taiwanie kontynuując karierę. Wydał takie albumy jak: Music Voyager 樂行者, Second Heaven (第二天堂), No. 89757 編號89757,Cao Cao 曹操, Just JJ World Tour DVD 就是俊傑 世界巡迥演唱會, West Side
西界,Sixology JJ陸.

c.d.n.

Ostatnio edytowany przez Saki (2009-10-17 20:45:47)

Offline

 

#2 2009-10-17 20:57:24

 Chocoletta

Administrator

Punktów :   

Re: 林俊傑- JJ LIN

Nigdy nie przepadałam za muzyką chińską, a widząc że ów piosenkarz śpewa pop jeszcze bardziej fakt ten mnie zniechęcił. Ale to zależy od gustów.


the black day still won't fade~

Offline

 

#3 2009-10-17 21:00:29

Saki

hide-lover.

Punktów :   
Wiek: juu-roku.

Re: 林俊傑- JJ LIN

ja też zbytnio popu nie lubię. Kiedyś dla samego języka chińskiego, który nawet lubię przesłuchałam kilka kawałków. Lubię jedynie 2...Poleciłabym tylko Cao Cao. Bardzo popowy kawałek, ale łatwo mi w ucho wpadł. Co zrobić. ;D Ja tylko zapoznaje ludzi z różnymi wykonawcami ^^

Offline

 

#4 2009-11-21 16:32:21

shookooo

Użytkownik

Punktów :   
Wiek: 19

Re: 林俊傑- JJ LIN

A ja powiem tak ... ja też nie przepadałam za popem, ale właśnie po konfrontacji z chińską i koreańską muzyką zaczęłam go uwielbiać...Jak dla mnie JJ Lin jest posiadaczem najlepszego głosu w całym popowym światku made in China :3 Osobiście polecam Sixology ... myślę,że może się spodobać, nawet jeśli niekoniecznie lubicie pop : )


"I cannot forget that March’s rain…The cold snow turned into rain . " ~ Makoto | ドレミ團

Offline

 

#5 2010-01-22 12:08:04

 Sayameki

Dont call me 'chan' xD

Punktów :   
Wiek: Jyuu-Roku

Re: 林俊傑- JJ LIN

Ano ja za popem też nie zbyt przepadam,kiedyś go słuchałam lecz ostatnio to mi wybitnie na nerwy zaczął działać ^^" Ależ mi się wszystko pozmieniało...Skoro mówicie ,że ma świetny głos to może i warto posłuchać?. Haha...Sorry za offtop ale wam zaszpanuję ,że ostatnio znalazłam pierwszy visual chiński band i nawet fajną muzykę mają...;3


,,Uso ga ima umare...Doko kara de uso de wa naku natte''

Offline

 

#6 2010-01-22 16:44:15

 Chocoletta

Administrator

Punktów :   

Re: 林俊傑- JJ LIN

sayameki - podziel się ^^

A teraz jak patrze na kolege na zdjęcie mam wrażenie, że do kogoś jest podobny ze sceny j-music O.o'


the black day still won't fade~

Offline

 

#7 2010-01-22 17:31:34

 Sayameki

Dont call me 'chan' xD

Punktów :   
Wiek: Jyuu-Roku

Re: 林俊傑- JJ LIN

Anu tutaj ,w offtopie czy w privie Charlotte-san?.


,,Uso ga ima umare...Doko kara de uso de wa naku natte''

Offline

 

#8 2010-01-22 18:23:58

 Chocoletta

Administrator

Punktów :   

Re: 林俊傑- JJ LIN

W dziale C-music ^^


the black day still won't fade~

Offline

 

#9 2011-02-09 13:43:17

 SasankaA

Użytkownik

Punktów :   

Re: 林俊傑- JJ LIN

Dla mnie to po pierwszy świetny muzyk, pięknie gra na pianinie. Jest taki kawałek pt" di ji ge yi bai tian" który na polski można przetłumaczyć " jak dlugo trwa sto dni..?". tekst jest piękny. kawałek o miłości porównanej do przeszłej wiosny, która powróci. Cudko:)) Nawet chyba gdzież mozna z polskimi napisami ten numer znaleść.

Muszę trochę stanąć w obronie JJ bowiem ... zależy kto od jakich jego kawalków zaczynał z nim przygodę. Jeśli od "pewnych" wolnych popowych pioseneczek.. no to może mieć do niego, ale...

Ale..  ma też ciekawe numerki, np ten numer: http://www.youtube.com/watch?v=QQSaP2pi … re=related Po prostu świetna muzyka! Dla mnei oby takiej więcej na rynku. W tym numerze jest b. dobry i interesujacy, a o to przecież w muzyce chodzi. Zresztą nad tym kawalkiem czuwał Pritam Chakraborty - co czuć w świetniej imitacji indyjskeigo akcentu!

A tutaj JJ Lin w wersji spokojnenej: http://www.youtube.com/watch?v=KeEhHYmU … re=related

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl