#1 2012-02-11 18:32:29

 Chocoletta

Administrator

Punktów :   

Zmiany w zarządzie

Forum działa już ponad dwa lata, dwa lata - od kąd poznałam wielu wspaniałych ludzi, dwa lata - od kąd rozmawialiśmy na najgłubsze tematy jakie były możliwe, dwa lata - od kąd to wszystko się zaczęło. Był to naprawdę wspaniały czas.

Niestety, jak to w życiu bywa, forum zaczęło podupadać, ja sama nie wywiązałam się jakoś specjalnie z obowiązku przywrócenia mu pierwotnej świetności. W dodatku wszystko się zmieniło w moim życiu, a ja nie jestem już w stanie dalej prowadzić PARANOID PARADE, udzielać się w akcjach związanych z j-rockiem, mangą&anime. Mogę też powiedzieć, że się wypaliłam, że zmieniłam swój śawiatopogląd, swój gust. Nie jestem już tą samą osobą co kiedyś, nie mogę tego już udawać, ciągnąć, bo sama na tym cierpię, jak i inni.

To właśnie dlatego muszę Was opuścić. Ale nie usuwam forum, nie zostawiam Was samych - Chiuzuru zgodziła się przejąć moje obowiązki. Mam nadzieję, że razem z nią, to co zaczęłam będzie dalej kontynuowane.

Dla tych, którzy chcą czasem porozmawiać - jestem dostępna poprzez maila i facebook'a.


the black day still won't fade~

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl