#21 2010-04-19 19:56:35

chizuri

living dead

Punktów :   

Re: [J] Japończycy

czytałam wasze wypowiedzi i odniosę się do pracy i upodobań do płci przeciwnej..
co do pracy to o tak Japończycy są bardzo pracowici, jako przykład mogę podać moją sąsiadkę ,która jest rodowitą Japonką.
Gdy tylko zrobi się ciepło ,wychodzi do ogrodu i pracuje tam całymi godzinami,w życiu nie widziałam żeby yczyjś ogród był tak zadbany, potrafi klęczeć na trawie i wyrywać małe chwasty.. na jej głowie zawsze jest kaelusz,bo przecież nie wypada ,aby kobiety z dobrego domu były opalone !! Cała rodzina osadzona jest bardzo głeboko w japońskich tradycjach , choć ojciec rodziny pochodzi z Polski ! Nie wiem czy akurat Polski podobają się Japońskim mężczyznom ale wiem ,że wielu mezczyznom z mojego otoczenia podobają się Japonki.!! xDD akle o gustach się nie dyskutuje

Offline

 

#22 2010-05-04 19:43:02

 Juria

`honorable law

Punktów :   

Re: [J] Japończycy

Wszystkim samcom zamorskim podobają się Japonki, po odpowiednim wystylizowaniu ich. Tak to, one przeciętne, aczkolwiek zdarza się jakaś ładna , która nie musi zbyt pracować nad wyglądem. Po za tym dobrą cechą japonek jest, że bardzo dużą uwagę przywiązują do wyglądu, ale czytałam na jakieś stronie polki, która wyszła za Japończyka i zamieszkuje  kraj jena, że wszystko by było piękne gdyby nie kupowały sobie za dużych butów. A co najgorsza nie umieją chodzić na wysokim obcasie, bo mają krzywe nogi, które powstają poprzez tradycyjne japońskie siedzenie. Wspomniała jeszcze o tym, że często można zobaczyć je w zniszczonych butach. Ja sobie nie wyobrażam wyjścia na ulice w butach, które mają np. dziury. o_O

ps: O wszystkim się dyskutuje! xD


Dlaczego tak jest? Mimo, że cie nie znam moje serce cierpi.
  Nie rozumiem tego, ale 'Kocham Cie'.
`Wspomnienia` patrzenia na ciebie powodują gehenne.
」」

Anata no tome no kono Inochi ~ theGazettE

Offline

 

#23 2010-05-04 19:55:39

 Chocoletta

Administrator

Punktów :   

Re: [J] Japończycy

To i tak nic. Oglądałam kiedyś program, w którym wypowiadała się żona Japończyka, która mieszka z jego rodzicami i tam kimś jeszcze. Trafiła na strasznych tradycjonalistów, gdzie cała rodzina zamieszkująca dom kąpie się w jednej wodzie przez cały dzień, przy czym ona zawsze miała korzystać z tej wody na samym końcu.
A co do szpilek to i tak nie mają tak źle, mogą się pocieszać, że kobiety z innych krajów, które mają proste nogi, chodzą w owych butach koślawo.


the black day still won't fade~

Offline

 

#24 2010-05-04 20:09:39

chizuri

living dead

Punktów :   

Re: [J] Japończycy

o matko z tą wodą to troche przegięcie !! nie mogłabym tak !! To obrzydliwe !
ja też nie chodze na obcasie bo nie umiem XDDD

Offline

 

#25 2010-11-07 00:27:24

 melmo

tenshi to akuma ~ * ~ Terminal Young Thing

Punktów :   
Wiek: 29

Re: [J] Japończycy

chizuri napisał:

przecież nie wypada ,aby kobiety z dobrego domu były opalone !!

ma racje, to obrzydliwe, czy jest sie z dobrego domu czy nie


mój blog ze zdjęciami Japonii
http://jewel-snake.blogspot.com

Offline

 

#26 2010-11-10 22:12:26

 NyappyXD

Użytkownik XD

Punktów :   
Wiek: Anonim

Re: [J] Japończycy

No, ta woda to przesada. A jak byli mocno wybrudzeni, to wtedy też musieliby się w jednej wodzie kąpać? I w zimnej na dodatek, bo pewnie zdążyłaby ostygnąć.

Mayumi-chan napisał:

Na przykład księżniczka w "You're beautiful" była moim zdaniem paskudna..

A jak ona wyglądała?

Nie piszemy posta pod postem!

Ostatnio edytowany przez Chocoletta (2010-11-11 11:20:47)

Offline

 

#27 2010-11-11 19:03:16

Natsuko

Użytkownik

Punktów :   
Wiek: 15

Re: [J] Japończycy

NyappyXD napisał:

No, ta woda to przesada. A jak byli mocno wybrudzeni, to wtedy też musieliby się w jednej wodzie kąpać? I w zimnej na dodatek, bo pewnie zdążyłaby ostygnąć.

Jeśli byli takimi tradycjonalistami, to znaczy, że zanim weszli do tej wanny to się umyli. W Japonii wanna służy do relaksu. I z tego co wiem z reguły są one podgrzewane, więc nie ma problemu z zimną wodą.


Wiewiórka, i lisek, i zając. Futrzane ogonki mają
Tylko biedronka nie am ogonka. Niema ogonka biedronka
Koguty bociany i wrony. Pierzaste mają ogony
Tylko biedronka nie ma ogonka. Nie ma ogonka biedronka

Offline

 

#28 2010-11-12 11:14:35

 NyappyXD

Użytkownik XD

Punktów :   
Wiek: Anonim

Re: [J] Japończycy

Natsuko napisał:

NyappyXD napisał:

No, ta woda to przesada. A jak byli mocno wybrudzeni, to wtedy też musieliby się w jednej wodzie kąpać? I w zimnej na dodatek, bo pewnie zdążyłaby ostygnąć.

Jeśli byli takimi tradycjonalistami, to znaczy, że zanim weszli do tej wanny to się umyli. W Japonii wanna służy do relaksu. I z tego co wiem z reguły są one podgrzewane, więc nie ma problemu z zimną wodą.

To nie jest tak źle. Ale zaraz, oni wchodzą najpierw pod prysznic, a potem do wanny, czy jak?

Offline

 

#29 2010-11-12 12:17:28

Natsuko

Użytkownik

Punktów :   
Wiek: 15

Re: [J] Japończycy

no chyba tak xD
ale pewna nie jestem, nigdy nie byłam w Japonii! xD


Wiewiórka, i lisek, i zając. Futrzane ogonki mają
Tylko biedronka nie am ogonka. Niema ogonka biedronka
Koguty bociany i wrony. Pierzaste mają ogony
Tylko biedronka nie ma ogonka. Nie ma ogonka biedronka

Offline

 

#30 2010-11-13 19:55:14

 NyappyXD

Użytkownik XD

Punktów :   
Wiek: Anonim

Re: [J] Japończycy

No, ja też. Ale chciałabym.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl