#21 2010-10-27 06:11:56

Gome-chan

Użytkownik

Punktów :   

Re: Miyavi

mrr Myv :3 uwielbiam gooo o.o ! jego nowa płyta wymiata :3

Offline

 

#22 2011-03-27 15:59:13

 SasankaA

Użytkownik

Punktów :   

Re: Miyavi

A tak w ogóle ktoś z Was wybiera się do Gdańska na MYVa?

Osobiście bardzo cenię jego grę na gitarze. Dla mnie jest genialny i uwielbiam jego słuchać. Co do jego wokalu, uważa, że obiektywnie patrząc nie ma o czym gadać - jest słaby. Ale jednoczesnie, to prawda, że połaczenie jego jakby nie patrzeć specyficznego wokalu i tej nieziemskie gry jest bardzo fajne w odbiorze. A tak najbardziej to lubię go za to, że jest artystą, jest niesamowicie pozytywny i ma tyle energii w sobie. A najnowsza płyta What's my name z tytułowym kawałkiem bardzo przypadła mi do gustu.

Offline

 

#23 2011-03-27 16:47:12

Natsuko

Użytkownik

Punktów :   
Wiek: 15

Re: Miyavi

a ja uwielbiam wokal Miyaviego! jego piosenki mogę śpiewać z czystym sumieniem, że nie ich nie szpecę *no w końcu śpiewanie nie idzie mi AŻ TAK źle* xDD


Wiewiórka, i lisek, i zając. Futrzane ogonki mają
Tylko biedronka nie am ogonka. Niema ogonka biedronka
Koguty bociany i wrony. Pierzaste mają ogony
Tylko biedronka nie ma ogonka. Nie ma ogonka biedronka

Offline

 

#24 2011-03-27 21:01:36

 Mariko

Użytkownik

Punktów :   
Wiek: 17

Re: Miyavi

Uwielbiam Miyaviego. Dla mnie on jest taki jedyny w swoim rodzaju i dobrze mi się go słucha. Jego wokal.. podoba mi się. I uwielbiam jego angielski.
Chciałam jechać na koncert.. i pojechałabym RACZEJ, gdyby był w Wawie. Trudno.. muszę żyć dalej. ;p


"Żyć, to jakby ulec szantażowi. Żądania są coraz większe.
Powoli jesteśmy ograbieni z młodości, zdrowia, ludzi, których kochacie i nie przestajecie płacić.
W końcu sakiewka jest pusta, a ciało szmatą.
I wtedy życie, które już wszystko wzięło opuszcza Was, bezkrwistych i zimnych jak głaz."

Offline

 

#25 2011-03-27 21:13:29

Natsuko

Użytkownik

Punktów :   
Wiek: 15

Re: Miyavi

uh. Mariko, mi pierwszą rzeczą jaka przeszkodziła w koncercie były egzaminy.... nie po polsku x.x"" chodzi mi o to, że nie mogę pojechać, bo koncert jest przed egzaminami gimnazjalnymi. ale liczę na to, że Ci co będę dadzą takiego czadu, że MYV zapragnie do nas wrócić :33


Wiewiórka, i lisek, i zając. Futrzane ogonki mają
Tylko biedronka nie am ogonka. Niema ogonka biedronka
Koguty bociany i wrony. Pierzaste mają ogony
Tylko biedronka nie ma ogonka. Nie ma ogonka biedronka

Offline

 

#26 2011-03-28 16:27:19

 Mariko

Użytkownik

Punktów :   
Wiek: 17

Re: Miyavi

Heh, otóż to: "że MYV zapragnie do nas wrócić". Nie byłam JESZCZE na żadnym koncercie j-rockowym i chce żeby był jakiś w Wawie [bo rodzice mnie nie puszczą dalej-a właściwie mama, przynajmniej narazie]. Liczę, że GazettE będzie miało jakąś trase po Europie.. chociaż pod koniec roku.. ;PP


"Żyć, to jakby ulec szantażowi. Żądania są coraz większe.
Powoli jesteśmy ograbieni z młodości, zdrowia, ludzi, których kochacie i nie przestajecie płacić.
W końcu sakiewka jest pusta, a ciało szmatą.
I wtedy życie, które już wszystko wzięło opuszcza Was, bezkrwistych i zimnych jak głaz."

Offline

 

#27 2011-03-28 16:53:17

Katana

Użytkownik

Punktów :   

Re: Miyavi

Sasankaa - ja się wybieram ^ ^
Również mam nadzieję,że jeszcze wróci...

Mariko - marzenia są piękne,wieem,też bym chciała,chociaż myślę,że tylko zbieg okoliczności mógłby sprawić,że wybiorę się na ich koncert T_T

Offline

 

#28 2011-03-28 21:37:54

 miyaki

Użytkownik

Punktów :   
Wiek: 19

Re: Miyavi

Kekeke, jako że Miyavi to artysta od którego moja przygoda z j-rockiem się zaczęła, a koncert jest w Trójmieście, gdzie mieszkam, to jadę oczywiście, kekeke.

Co do samego Myv'a: Gra na gitarze - nieziemska, wokal - na początku nie mogłam ścierpieć, ale z czasem spodobał mi się, charakter i jego postawa - po umiejętnościach gry na gitarze, rzecz za którą najbardziej go cenię.

A na koncercie tak zaszalejemy, że na pewno wróci! <3

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plPrace ziemne kraków wykopy oferta Prace koparką kraków