#1 2009-11-21 23:19:10

Gokua

Użytkownik

Punktów :   
Wiek: Juu-go sai desu. ^^

Bry!^^

Hajimemashite.
Gokua desu.
Watashi wa juu-go sai desu.
Kielce-jin desu.
Dozo yoroshiku.


A tak szerzej...
Zwą mnie Gokua, Goguła, Guguła, Goguś tudzież Guguś ^^' Przywędrowałam tu dzięki zaproszeniu na N-K (jak widzę nie tylko ja). Interesuję się Japonią (kto by na to wpadł :d), sztuką i muzyką.
Oglądałam i nadal oglądam anime. Za mangę mam zamiar się wziąć, ale jeszcze nie teraz.. Wiem wiem, wstyd - fanka Japonii, a mangi nie czytała (przynajmniej nie całą). No niestety, ale takie życie. Teraz też czasu dużo nie mam, dlatego dopiero potem się za mangę zabiorę ~.~
Częścią moich marzeń i równocześnie planów na przyszłość jest nauka gry na perkusji, dlatego jeśli jest w Kielcach jakiś perkusista, który chciałby sobie dorobić, to czekam na wiadomość ^.^

Nie mam więcej pomysłów co by tu napisać, na koniec chibi Go-chan w moim wykonaniu.. A poza tym, pytajcie o co chcecie :]

http://img25.imageshack.us/img25/8246/chibigokua.jpg


Go-chan wa onaka suita... ._.

Offline

 

#2 2009-11-22 13:47:49

 Juria

`honorable law

Punktów :   

Re: Bry!^^

Witam. Miło mi Cię poznać, ja być Juria. Racja większość się tu interesuję Japonią. Znasz tylko podstawy czy jesteś bardziej zagłębiona w ten temat? Żaden to wstyd, zdarza się po prostu, więc nie masz czym się martwić. Choć tak naprawdę czas się znajdzie na wszystko, jeśli się tego chce. ^^ A teraz kolejne pytanie: ulubione anime?


Dlaczego tak jest? Mimo, że cie nie znam moje serce cierpi.
  Nie rozumiem tego, ale 'Kocham Cie'.
`Wspomnienia` patrzenia na ciebie powodują gehenne.
」」

Anata no tome no kono Inochi ~ theGazettE

Offline

 

#3 2009-11-22 14:35:07

Gokua

Użytkownik

Punktów :   
Wiek: Juu-go sai desu. ^^

Re: Bry!^^

Zapewniam Cię, że w moim przypadku znalezienie czasu to spora trudność ^^" Chyba że odpuściłabym sobie forum i parę innych niezbędnych do życia rzeczy.. ale tego bym raczej nie chciała :>
Masz na myśli podstawy wiedzy o Japonii czy o j. japoński chodzi? Bo nie wiem jak odpowiedzieć :q
A ulubione anime to Dragon Ball. Na tym się wychowałam i to zawsze będzie u mnie na pierwszym miejscu. Natomiast dwa kolejne, które szczególnie lubię to FullMetal Alchemist i Death Note.


Go-chan wa onaka suita... ._.

Offline

 

#4 2009-11-22 16:03:02

 Juria

`honorable law

Punktów :   

Re: Bry!^^

Jak jest czas na anime to i na mangę. ^^ Ale rozumiem, też za bardzo go nie mam.  Nie. Nie chodzi mi o język, bo tego to akurat chce się nauczyć nawet mangowiec/animowiec, którego nie interesuje Japonia. Raczej o historię i jak jest mentalność tych ludzi. ^^ Także wychowałam się na Dragon Ball'u oraz na czarodziejce z księżyca. - pamietam te zabawy z tym związane. xD Niestety, nie oglądałam tych anime. -.-' Ale słyszałam, że fajne.


Dlaczego tak jest? Mimo, że cie nie znam moje serce cierpi.
  Nie rozumiem tego, ale 'Kocham Cie'.
`Wspomnienia` patrzenia na ciebie powodują gehenne.
」」

Anata no tome no kono Inochi ~ theGazettE

Offline

 

#5 2009-11-22 20:17:17

Takeru

Użytkownik

Punktów :   
Wiek: 18

Re: Bry!^^

Witaj miło poznać^^


http://img44.imageshack.us/img44/1567/sagaxbass.gif

Offline

 

#6 2009-11-22 20:29:21

Tsubi

Użytkownik

Punktów :   
Wiek: 15 lat

Re: Bry!^^

Dobry, Tsubi z tej strony. Ale wyrąbisty obrazek! xD  Death Note jest najlepsze!

Offline

 

#7 2009-11-22 20:52:07

 Chocoletta

Administrator

Punktów :   

Re: Bry!^^

Oi. ^^
Miło poznać. Zapoznaj się z regulaminem i staraj się go przestrzegać (czy ta kwestia też komuś już się znudziła. ?). A jakie są Twoje ulubione zespoły. ? XD I oczywiście życze udanej zabawy na forum.


the black day still won't fade~

Offline

 

#8 2009-11-22 22:13:46

Natsuko

Użytkownik

Punktów :   
Wiek: 15

Re: Bry!^^

Cześć! Natsuko desu! ^^  Cudowny obrazek! Śliczny! ^O^
Miło poznać ^^


Wiewiórka, i lisek, i zając. Futrzane ogonki mają
Tylko biedronka nie am ogonka. Niema ogonka biedronka
Koguty bociany i wrony. Pierzaste mają ogony
Tylko biedronka nie ma ogonka. Nie ma ogonka biedronka

Offline

 

#9 2009-11-23 09:51:28

Gokua

Użytkownik

Punktów :   
Wiek: Juu-go sai desu. ^^

Re: Bry!^^

Juria napisał:

Jak jest czas na anime to i na mangę. ^^ Ale rozumiem, też za bardzo go nie mam.  Nie. Nie chodzi mi o język, bo tego to akurat chce się nauczyć nawet mangowiec/animowiec, którego nie interesuje Japonia. Raczej o historię i jak jest mentalność tych ludzi. ^^ Także wychowałam się na Dragon Ball'u oraz na czarodziejce z księżyca. - pamietam te zabawy z tym związane. xD Niestety, nie oglądałam tych anime. -.-' Ale słyszałam, że fajne.

No tak, tylko że anime to jeden odcinek na tydzień i to nie zawsze, ale staram się :] (odświeżyli DBZ i nazwali to DB Kai, to trzeba być wiernym fanem i oglądać ~.^)
Myślę że podstawy znam jeśli chodzi o historię i mentalność, chociaż to zależy co uważać za te podstawy. Może wiem więcej, może mniej :d

I miło mi poznać resztę^^ A ulubione zespoły too...
#1: Linkin Park (nie japoński, ale ulubiony) i Janne Da Arc (chociaż Yasiek jest teraz w ABC)
#2: D'espairsRay i UVERworld
#3: Miyavi (nie zespół, ale znajduje się w tym miejscu na mojej liście :]), An Cafe i Field Of View
A dalej to już Gackt, Seo Taiji (ostatnio się na niego natknęłam), Malice Mizer, Lareine i inne..^^


Go-chan wa onaka suita... ._.

Offline

 

#10 2009-11-23 20:10:04

Lulish_D

Użytkownik

Punktów :   
Wiek: 17

Re: Bry!^^

Witaj! ;] Miło mi poznać [ hehe, ja też jestem nowa ].
Despy, Miyavi, An Cafe - to chyba artyści, których lubi większość osób na tym forum. I nic dziwnego! xD Miyavi ma super głos...ah....
Seo Taji! Wow, wreszcie jakiś koreański zespół xD *wniebowzięta* Są naprawdę fajni, często słucham ich piosenek.

Offline

 

#11 2009-11-25 17:15:59

 Juria

`honorable law

Punktów :   

Re: Bry!^^

Wiesz mi raczej chodzi o mity, które chodzą po fanach, np. Ze Japończycy to naród tolerancyjny. ^^ Ale to mniejsza o to, bo nie będę spamować. xD
W końcu widzę, że ktoś słucha Depsów! ^^


Dlaczego tak jest? Mimo, że cie nie znam moje serce cierpi.
  Nie rozumiem tego, ale 'Kocham Cie'.
`Wspomnienia` patrzenia na ciebie powodują gehenne.
」」

Anata no tome no kono Inochi ~ theGazettE

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl