#1 2010-03-16 20:18:57

 Chizuru

Uruha's wife ;3

Punktów :   
Wiek: 17

Bleach

Akcja anime ma miejsce w fikcyjnym, podtokijskim mieście, Karakura (jap. 空座, Karakura?). Opowiada o przygodach 15-letniego ucznia, obdarzonego zdolnościami percepcji duchowej, Kurosakiego Ichigo i jego towarzyszki, Kuchiki Rukii, która pewnego dnia pojawia się w jego życiu. Zaskoczona faktem, iż Ichigo potrafi ją dostrzec, co dla przeciętnego śmiertelnika jest niemożliwe, tłumaczy, że jest shinigami (bogiem śmierci) i ściga złe istoty zwane Hollow (z ang. Pusty). Kurosaki nie wierzy w jej opowieść, dopóki chwilę później jego dom nie zostaje zaatakowany przez jednego z Hollow. Rukia, starając się obronić jego rodzinę zostaje ranna, i przekazuje Ichigo swoją moc, w wyniku czego staje się on zastępczym Shinigami. W ten sposób rozpoczyna się przygoda Rukii z Ichigo. Początkowowo fabuła skupia się przede wszystkim na stopniowym wprowadzaniu i przedstawianiu głównych bohaterów, a także zapoznaniu widza z realiami świata. Rukia, nie mogąc wrócić do Soul Society z powodu utraty własnej mocy, decyduje się pozostać w ciągłym kontakcie z chłopcem. W tym celu podszywa się pod uczennicę z jego klasy. Jako stworzenie duchowe żaden shinigami nie posiada materialnej powłoki, przez co zostaje zmuszona do posłużenia się sztucznym ciałem (jap. gigai, ang. faux body).

Nie wierzę, że do tej pory nikt nie założył tematu o słynnym "wybielaczu" o.O no ale już to naprawiłam więc teraz wypowiadajcie się co sądzicie! ^^ ja osobiście kocham to anime ale nie mogę zdzierżyć masy niepotrzebnych, dobijających człowieka filerów =.=


www.ars-amandi.blog.onet.pl  <- fan fick o Gazetach, który piszę z najlepszą przyjaciółką ^^

Offline

 

#2 2010-03-17 09:11:21

 Hisagi

Watashi !

Punktów :   
Wiek: 16

Re: Bleach

Polecam Bleach
mnóstwo ciekawych wątków oraz wzrotów akcji
shinigami(bogowie śmierci) ,quincy ,arrancar(wrogowie shinigami) ,Bestie miecza ,zanpakutou(miecz z duszą)
bardzo dużo ciekawych akcji
początkowe odcinki są tak nudne ,że przy nich przysypiałem jakoś do 10
ale od 10...
maskra !
polecam


Sankyuu made to iimiteru koto chigau ja nai?
Chotto dake sugao misete keredo.

Offline

 

#3 2010-03-20 11:25:13

 Wu.

nancy girl

Punktów :   
Wiek: 5teen

Re: Bleach

huehuehue~ 8D *fangirl mode on*
loffciam to. fakt, czasem smęcą i w ogóle, fillery mogą wykończyć (zwłaszcza te z zanpakutou), ale da się przeżyć. imo najlepsze są momenty z moim ukochanym grimmem-koteckiem~ szkoda, że nie jest ich wystarczająco dużo, by mnie zadowolić. gÓpi kubo. bring do mnie meine grimmy! (miks)
w ogóle początek anime może trochę zniechęcić, ze względu na brzydką kreskę i idiotyczne oraz przerysowane postacie, ale da się przeżyć. po akcji w ss grafika jest o niebo lepsza i dopiero wtedy można zobaczyć, ile mamy tu pięknych bishów! byak, nawet ichigo wyładniał, kira... i, e... to tyle. oczywiście grimm to inna kategoria, mój master *.*


http://i1035.photobucket.com/albums/a437/tomspiercingbackup/graphics/amberanim.gif
AMBER~
nanananananananana ♥ nu a-b-o

Offline

 

#4 2010-03-20 16:48:43

 Chizuru

Uruha's wife ;3

Punktów :   
Wiek: 17

Re: Bleach

e tam! ja się nie wczuwałam jak to jest narysowane jak oglądałam na początku! ważniejsza była dla mnie fabuła i to ona mnie wciągnęła więc nic mi w tym anime (oprócz filerów jak już wspomniałam) nie przeszkadza ^^


www.ars-amandi.blog.onet.pl  <- fan fick o Gazetach, który piszę z najlepszą przyjaciółką ^^

Offline

 

#5 2010-03-20 17:47:13

 Wu.

nancy girl

Punktów :   
Wiek: 5teen

Re: Bleach

mi w sumie też to nie przeszkadzało, ale każdy ma inne gusta ;3.


http://i1035.photobucket.com/albums/a437/tomspiercingbackup/graphics/amberanim.gif
AMBER~
nanananananananana ♥ nu a-b-o

Offline

 

#6 2010-03-20 21:02:24

 Chizuru

Uruha's wife ;3

Punktów :   
Wiek: 17

Re: Bleach

no tak ^^ trzeba to brać pod uwagę, że są gusta i guściki, a o tym jak wiadomo się nie dyskutuje ^^


www.ars-amandi.blog.onet.pl  <- fan fick o Gazetach, który piszę z najlepszą przyjaciółką ^^

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl