#1 2009-10-25 14:06:42

 Chocoletta

Administrator

Punktów :   

Sonda 1

Juria się pytała czy są rangi. Są, ale nie wiem czy je chcecie. Osobiście nie dawałabym ich, ale to nie ode mnie zależy tylko od Was jako użytkowników, społeczeństwo ma prawo głosu.


the black day still won't fade~

Offline

 

#2 2009-10-27 16:24:57

`Reikoo

Użytkownik

Punktów :   
Wiek: Kilka już latek mam ^^

Re: Sonda 1

Ja jestem na nie. Nie są według mnie one potrzebne.

Offline

 

#3 2009-11-01 11:53:35

Saki

hide-lover.

Punktów :   
Wiek: juu-roku.

Re: Sonda 1

a ja nie mam nic przeciwko.

Offline

 

#4 2009-11-20 17:23:34

 Juria

`honorable law

Punktów :   

Re: Sonda 1

Temat ten stanął praktycznie na niczym. Zresztą niektórzy, nawet nie zagłosowali, więc mogę rzucić się pomysłem. Takim, iż każdy forowicz wybierze sobie JEDNĄ(bez zmiany!) rangę, która się mu nada. Aczkolwiek, to jest tylko pomysł, nawet nie zweryfikowany przez adminkę. Co o tym myślicie?


Dlaczego tak jest? Mimo, że cie nie znam moje serce cierpi.
  Nie rozumiem tego, ale 'Kocham Cie'.
`Wspomnienia` patrzenia na ciebie powodują gehenne.
」」

Anata no tome no kono Inochi ~ theGazettE

Offline

 

#5 2009-12-03 17:09:39

 Chocoletta

Administrator

Punktów :   

Re: Sonda 1

Nawet nie zauważyłam, że Juria coś tu nam napisała, ale z tego co widze pisała to akurat 20 kiedy ja byłam zdekoncentrowana z powodu urodzin brata.
Btw. pomysł rang ostatnio nie daj mi spokoju - na innych forach są to czemu i na naszym nie mogło by być. ?
Co do pomysłu Juri: niestety się tak nie da. Pun.pl narzuca nam range w zależności od ilości postów - co jest według mnie głupie, bo użytkownicy chcać mieć lepszą range nabijają tyle postów ile się da - panuje wyścig szczurów. Natomiast na p2p.pl (który jest bardzo podobny do Pun.pl) jest możliwość podstawienia zamiast tej rangi własnego, krótkiego tekstu (coś jak tytuł), nie wiem czy działa taka opcja i u nas - będe coś z tym kombinować, więc czasem mogą się pojawić pewne utrudnienia za które z góry przepraszam.


the black day still won't fade~

Offline

 

#6 2009-12-03 22:22:57

yume

Użytkownik

Punktów :   

Re: Sonda 1

byłam kiedyś modem na jednym forum na pun.pl i chyba dało się coś takiego zrobić... ale nie jestem do końca pewna, nie chcę wprowadzić w błąd ^ ^'.
a pomysł jest dobry ;3

Offline

 

#7 2009-12-03 22:47:21

 Juria

`honorable law

Punktów :   

Re: Sonda 1

Jest gdzieś taka możliwość, bo kiedyś sama nadawałam tak rangi, ale to było tak dawno, że mogło się to zmienić. o.O


Dlaczego tak jest? Mimo, że cie nie znam moje serce cierpi.
  Nie rozumiem tego, ale 'Kocham Cie'.
`Wspomnienia` patrzenia na ciebie powodują gehenne.
」」

Anata no tome no kono Inochi ~ theGazettE

Offline

 

#8 2009-12-04 15:17:11

 Chocoletta

Administrator

Punktów :   

Re: Sonda 1

Nadać rangi da się owszem, ale te co są powiązane z ilością postów. Szukałam, żeby samemu można było coś dać, ale nadal nie znalazłam.


the black day still won't fade~

Offline

 

#9 2010-05-10 11:07:41

 Bf13

Użytkownik

Punktów :   
Wiek: 20

Re: Sonda 1

Mi to jest obojętne, a z 2 strony to trochę by było dziwnie bo byśmy się ścigali między sobą ^^ ( Ale to tak według mnie )

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl