#1 2009-10-18 21:05:50

Takeru

Użytkownik

Punktów :   
Wiek: 18

[J] Atashinchi no Danshi

http://i314.photobucket.com/albums/ll440/kaktustree/woot.jpg

20 letnia Chisato, straciła w dzieciństwie matkę, która umarła z powodu. Całą swą młodość spędza na ukrywaniu się przed wierzycielami, u których jej ojciec zadłużył się na kwotę miliona jenów. Jednak, jej życie zmieniło po spotkaniu pewnego człowieka imieniem Shinzo, zmieniając jej poglądy na temat znaczenia "rodziny". Shinzo pochodzi z bogatej rodziny, lecz był kawalerem i zaadoptował sześciu przystojnych synów, którzy mieli być jego następcami, ale żaden z nich się do tego nie nadawał. Shinzo obiecuje Chisato uwolnienie od długu, jeżeli go poślubi  staje się matką jego synów. Jednak życie z tymi chłopakami pod jednym dachem nie będzie przebiegać bezproblemowo ...


http://img44.imageshack.us/img44/1567/sagaxbass.gif

Offline

 

#2 2009-10-19 16:32:45

 Chocoletta

Administrator

Punktów :   

Re: [J] Atashinchi no Danshi

Oglądałam całą - drama ciekawa i poprawiająca humor. Jedyny minus według mnie to zbyt dziecinne gadżety w niektórych momentach.


the black day still won't fade~

Offline

 

#3 2009-10-19 17:05:21

Saki

hide-lover.

Punktów :   
Wiek: juu-roku.

Re: [J] Atashinchi no Danshi

nie widzialam...muszę to nadrobić ;D

Offline

 

#4 2009-11-01 16:59:31

Tsubi

Użytkownik

Punktów :   
Wiek: 15 lat

Re: [J] Atashinchi no Danshi

Po obejrzeniu tak mnie to zachwyciło że se odcinki pościągałam. Cudo!

Offline

 

#5 2010-01-21 20:28:58

Lulish_D

Użytkownik

Punktów :   
Wiek: 17

Re: [J] Atashinchi no Danshi

Chocoletta napisał:

Oglądałam całą - drama ciekawa i poprawiająca humor. Jedyny minus według mnie to zbyt dziecinne gadżety w niektórych momentach.

Haha, przyznaję ci absolutną rację! xD Dodać muszę jeszcze, ze pierwsze odcinki były trochę zbyt głupkowate, ale tym dalej tym więcej sensu miała cała historia ;]

Offline

 

#6 2010-01-21 22:09:23

 Ewela13137

Użytkownik

Punktów :   
Wiek: 19

Re: [J] Atashinchi no Danshi

super jest ta drama, chociaż masz rację początek niezbyt był ale potem było coraz lepiej xD

Offline

 

#7 2010-03-18 23:37:53

 Mayumi-chan

Użytkownik

Punktów :   

Re: [J] Atashinchi no Danshi

Zgadzam się z Wami, trochę dziwna wydawała się na początku, ale potem było już tylko lepiej. Godna polecenia na poprawę humoru


http://i520.photobucket.com/albums/w324/yama_miyako/icon%20gif%20X3/z_159713-1.gif

Offline

 

#8 2010-03-24 09:11:15

 Nako

j-świrek

Punktów :   
Wiek: 17 jeszcze

Re: [J] Atashinchi no Danshi

Mnie sie tam wynalazki podobały, z niektórymi fajna zabawa była. Na początku nie lubiłam tego ojca (i tego i tego), ale potem jednego już polubiłam.
Z tyloma chłopakami i jedną dziewczyną pod dachem, jeszcze mająca byc ich matką? To musiało być świetne. Znam lepsze dramy i to nawet sporo, ale to polecam, polecam.

Offline

 

#9 2010-04-09 22:17:21

 Suriko

masochist shadow

Re: [J] Atashinchi no Danshi

Strasznie mi się podobała ta drama!!!Rewelacja^^
Koji był świetny w roli Satoruo:)Wszyscy bracia byli niesamowici;]


"Ah kizuna ga hodokete yuku koto nante Angai kantan na mono kamo ne
Ah hodoketa kizuna wo musubu koto wa igai to muzukashii"

Offline

 

#10 2010-10-18 19:14:28

 Ritsu

Użytkownik

Punktów :   
Wiek: 16

Re: [J] Atashinchi no Danshi

Właśnie, te nietoperzyki (?) i cały ten zamek, jak i początek dramy nieco mnie odstraszył ;D" ale idealnie poprawiła mi humor. Dużym plusem są świetnie moim zdaniem dobrane role, Yamamoto w roli Masaru mnie powalił na kolana i podbił me serce <3

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl