#1 2009-10-28 18:56:44

 Chocoletta

Administrator

Punktów :   

[J] Koizora

http://img2.imageshack.us/img2/9315/koizora1b.jpg

Tahara Mika jest licealistką. Pewnego dnia wpada na chłopaka w blond włosach który nieoczekiwanie ją całuje. Mika będzie załamana, ponieważ chłopak którego nawet nie znała ukadł jej pierwszy pocałunek. Dziewczyna będzie starac się zapomniec o tym co się stało, jednak Hiro nie będzie dawał jej spokoju. Jest to piękna drama o miłości , która powstała na podstawie filmu ''Koizora''.



zabka91 kiedyś dała o tym post - po angielsku. Upominałam, żeby przetłumaczyła albo znalazła tłumaczenie. Jak dotąd się tego nie doczekaliśmy, więc daje tym razem ja, już po polsku.


the black day still won't fade~

Offline

 

#2 2009-11-01 13:43:25

 Chocoletta

Administrator

Punktów :   

Re: [J] Koizora

Nikt nie oglądał. ?
Żałujcie!!


Przez całą drame ryczałam T.T


the black day still won't fade~

Offline

 

#3 2009-11-01 16:58:06

Tsubi

Użytkownik

Punktów :   
Wiek: 15 lat

Re: [J] Koizora

Ja oglądałam. Piękna drama . Nie mogłam niekiedy łez powstrzymać.

Offline

 

#4 2009-11-01 21:29:48

 Chocoletta

Administrator

Punktów :   

Re: [J] Koizora

Szkoda, że tak się skończyła ta historia T.T


the black day still won't fade~

Offline

 

#5 2009-11-01 21:34:25

Tsubi

Użytkownik

Punktów :   
Wiek: 15 lat

Re: [J] Koizora

Jaki ja miałam niedosyt że to się tak szybko skończyło. No i prawda że akurat tak...

Offline

 

#6 2009-11-04 22:28:07

Mitsu

Użytkownik

Punktów :   

Re: [J] Koizora

Też oglądałam. To było piękne TT__TT


PACZKA DLA AN CAFE!!
Zainteresowany?
GG: 9745889 o(≧∀≦)o

Offline

 

#7 2010-03-15 22:27:12

 MatsuJun

Użytkownik

Punktów :   
Wiek: 14

Re: [J] Koizora

Ja obejrzałam chyba z 4 odcinki, a to dlatego, że wcześniej widziałam film.
Dla mnie film od dramy (jak na razie) nie różni się zbytnio, dlatego zawiesiłam oglądanie tego.
Ale i tak te parę odcinków i film... pierwsza klasa. Bardzo wzruszająca.


Boss is The Best~!! xDDD

Offline

 

#8 2010-03-15 22:30:51

 yumiś

huh ?

Punktów :   
Wiek: ~ 15? ^^

Re: [J] Koizora

to było .. straszne. Piękne i straszne jednocześnie .. może trochę zbyt wiele dramatyzmu, jak na jedną, a raczej dwie osoby i jedną "małą-wielką" miłość. Ale nie zmienia to faktu, że płakałam przy niej strasznie. od 4 odcinka nie potrafiłam nie-ryczeć D; a przy ostatnim .. już w ogóle.
piękne, prawdziwe, wzruszające ..
mimo zakończenia, ja sama chciałabym "być" na miejscu Miki .


hide Cię kocha i czuwa nad Tobą! <3

Offline

 

#9 2010-03-24 14:05:08

 Nako

j-świrek

Punktów :   
Wiek: 17 jeszcze

Re: [J] Koizora

To jedna z pierwszych dram jakie oglądałam.
Łzy mi ciekły tonami normalnie, przy żadnej innej dramie tyle nie płakałam.
Ja nie chciałabym mieć takiej miłości, a raczej jej zakończenia.
P.S.
Drama jest lepsza od filmu (wg mnie)

Offline

 

#10 2010-03-30 16:44:33

Megami

Użytkownik

Punktów :   
Wiek: 18

Re: [J] Koizora

A według mnie film był lepszy. Powstał w 2007 roku, drama jakoś rok później i to właśnie film obejrzałam jako pierwszy.
Zaczęłam dramę, ale nie skończyłam. Nie wiem dlaczego... może po prostu za bardzo porównywałam ją do filmu, gdzie moim zdaniem byli lepiej dobrani aktorzy ^^ Miura Haruma na przykład ^o^ Bardzo dobrze zagrał swoją rolę =)

Offline

 

#11 2010-04-01 10:04:35

 Nako

j-świrek

Punktów :   
Wiek: 17 jeszcze

Re: [J] Koizora

Ja właśnie tak średnio za nim przepadam, bo wolę jego brata. Nozomu był świetny, a moim zdaniem Koji bardziej się nadawał do tej roli i lepiej wygląda z blond włosami^^ Inne wrażenia wogóle były tych dwóch Hirów. Chociaż Maki jest lepsza ta z filmu.
W dramie też jest (logicznie) więcej rzeczy pokazanych, bardziej rozbudowana akcja, więc w tym też ona prowadzi przed filmem u mnie.

Offline

 

#12 2010-04-09 22:14:24

 Suriko

masochist shadow

Re: [J] Koizora

Drama nawet fajna była.Może i bardzo fajna.Tylko taka smutna i wzruszająca.
Wolę Seto w roli Satoruo w dramie "Atashinchi no Danshi".Tam dopiero był świetny^^


"Ah kizuna ga hodokete yuku koto nante Angai kantan na mono kamo ne
Ah hodoketa kizuna wo musubu koto wa igai to muzukashii"

Offline

 

#13 2010-10-18 19:18:51

 Ritsu

Użytkownik

Punktów :   
Wiek: 16

Re: [J] Koizora

Widzę, że z tym ryczeniem przy dramach nie jestem sama, ja tam się zawsze łatwo wzruszam. Trochę mnie denerwowało to, że akcja parła do przodu z zawrotną prędkością.

Offline

 

#14 2010-10-20 19:28:05

 Makoto-san

Użytkownik

Punktów :   
Wiek: 15

Re: [J] Koizora

Niezła drama. Albo nawet posunę się dalej- bardzo dobra. Gdy Hiro umarł prawie się rozpłakałam (czym później byłam załamana i popłakałam się, z powodu, że się prawie rozpłakałam), a to naprawdę nigdy przedtem się nie zdarzyło. Ani nigdy potem.
I wydaje mi się, że to była pierwsza moja drama, a w takich 'pierwszych razach' jestem dosyć sentymentalna, więc dobre wspomnienia pozostaną.
A piosenka Mai Fukui (wiecie, ta z końca) przez długi czas była moją ulubioną i mogłam słuchać mnóstwo razy


Pamiętam, jakby to było wczoraj,/ wierzyłem, że mam pod skórą światło,/ i jeśli naciąć skórę- rozbłysnę jasno./ Dziś, gdy na drodze życia upadnę-/ stłukę kolano i pokażę się krew.
                                                                                                  Billy Collins, Dziesięciolatek

Makoto's Last.fm

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl