#1 2009-11-16 21:48:11

 Chocoletta

Administrator

Punktów :   

[J] Detroit Metal City

http://4.bp.blogspot.com/_Cl8e4wPDQWw/SZeO7M6O2eI/AAAAAAAAA48/sJjKqZHvBlw/s400/DetroitMetalCity.jpg

Soichi Negishi jest nieśmiałym i delikatnym młodym człowiek, który marzy o karierze popularnego muzyka. Jego serdeczna postawa jest natchnieniem wielu muzyków. Marzenia nie płacą rachunków, więc on skończył jako wokalista w zespole death metalu o nazwie "Detroit Metal City". Ukrywa to przed swoimi przyjaciółmi, ponieważ to co robi nie podoba się nawet jemu samemu. Czy uda mu się spełnić swoje marzenia? Czy będzie mógł je zrealizować mimo bycia członkiem takiego zespołu?


the black day still won't fade~

Offline

 

#2 2009-11-16 22:40:45

Natsuko

Użytkownik

Punktów :   
Wiek: 15

Re: [J] Detroit Metal City

Próbowałam oglądać anime.. mało nie zwróciłam obiadu... oglądałam film.. to w połowie mi się komputer zawiesił! xDDDD  Ale obejrzę jeszcze^^! Spodobało mi się^^


Wiewiórka, i lisek, i zając. Futrzane ogonki mają
Tylko biedronka nie am ogonka. Niema ogonka biedronka
Koguty bociany i wrony. Pierzaste mają ogony
Tylko biedronka nie ma ogonka. Nie ma ogonka biedronka

Offline

 

#3 2010-04-24 14:47:55

 kAryu

and a happy go to hell

Punktów :   
Wiek: 23

Re: [J] Detroit Metal City

Oglądałam xD film jest boski, ale Kennichi Matsuyama w wydaniu nieśmiałego Souichi'ego mnie powalił, osobiście wolę go jako twardego Krausera, czy inteligenta w wielu innych dramach.
ta jest po prostu powalająca,film dla ludzi o stalowych nerwach , nic dodać nic ująć xD


~~I sell my soul~~

http://i25.tinypic.com/2qi23ok.jpg

Offline

 

#4 2010-10-20 19:34:56

 Makoto-san

Użytkownik

Punktów :   
Wiek: 15

Re: [J] Detroit Metal City

Lubie to, można się pośmiac. A te kiwanie gdy grał na akustycznej... ahhhhh... mój znajomy też się tak kiwa, ja się z niego smieję, a on nie wie o co chodzi- bezcenne uczucie!
I jeszcze Matsuyama w roli głównej,  ten metal
To wszystko razem to po prostu miód.


Pamiętam, jakby to było wczoraj,/ wierzyłem, że mam pod skórą światło,/ i jeśli naciąć skórę- rozbłysnę jasno./ Dziś, gdy na drodze życia upadnę-/ stłukę kolano i pokażę się krew.
                                                                                                  Billy Collins, Dziesięciolatek

Makoto's Last.fm

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl