#1 2009-10-25 14:09:38

 Chocoletta

Administrator

Punktów :   

Cinema Bizarre.

http://images.starpulse.com/Photos/Previews/Cinema-Bizarre-band-08.jpg

Cinema Bizarre – niemiecki zespół pop-rockowy, składający się z pięciu członków, którzy wzorują swój wygląd na tzw. stylu Visual Kei. Tworzona przez nich muzyka to mieszanka gitarowych brzmień i elektroniki.

Członkowie tego zespołu, Strify (ur.1988), Kiro (ur.1988) i Yu (ur.1988) spotkali się w 2005 i postanowili założyć zespół. Shin (ur.1989) i Luminor (ur.1985), którzy zamknęli skład zespołu, poznali się przez internet.

    * 14 września 2007 pojawił się na niemieckim rynku muzycznym ich pierwszy singel "Lovesongs (they kill me)", który dotarł na pierwsze miejsce niemieckiego TOP10[1].
    * 12 października 2007 ukazał się ich pierwszy album "Final attraction".
    * Także w 2007 ukazał się singel "Escape to the Stars".
    * 7 lutego 2008 - premiera teledysku do piosenki "Forever or Never". Singel ukazał się 29 lutego 2008.
    * Od 30 stycznia 2008 do 27 grudnia 2008 z przerwami trwała europejska trasa Cinema Bizarre, podczas której zagrali 36 koncertów i odwiedzili m.in. Rosję, Francję, Włochy, Litwę, Łotwę, państwa skandynawskie itd.
    * 27 listopad 2008 - Na swoim koncie na potralu Myspace Luminor ogłasza swoje odejście z zespołu. Powodem były problemy zdrowotne.
    * 12 listopad 2009 - W ramach trasy "We're all toyz" Cinema Bizarre odwiedzi Polskę i zagra w Warszawskim klubie Progresja.

Obecny skład zespołu
Wszyscy członkowie dołączyli do zespołu w 2005 roku. Po odejściu Luminora w 2008 roku dołączył do zespołu Romeo.
    * Strify (ur. 20 sierpnia 1988 w Villingen-Schwenningen)- wokal.
    * Kiro (ur. 11 stycznia 1988 w Birkenfeld) - gitara basowa.
    * Yu (ur. 29 grudnia 1988 w Sulingen) - gitara elektryczna.
    * Shin (ur. 12 grudnia 1989 w Berlinie) - perkusja.
    * Romeo (ur. 4 sierpnia 1988) - instrumenty klawiszowe, wokal

Byli członkowie
    * Luminor (ur. 22 marca 1985 w Neunkirchen) - instrumenty klawiszowe, wokal. 27 listopada 2008 roku poprzez swoje konto na myspace powiadomił fanów o swoim odejściu z zespołu. Powodem były problemy zdrowotne, uniemożliwiające mu pracę w zespole.

[Wikipedia]

Love song (They kill me)
I Came 2 Party
My Obssession


the black day still won't fade~

Offline

 

#2 2009-10-25 18:56:05

Saki

hide-lover.

Punktów :   
Wiek: juu-roku.

Re: Cinema Bizarre.

kurde. nie podchodzą mi. jakoś...nie wiem no? xD

Offline

 

#3 2009-10-25 20:21:59

 Chocoletta

Administrator

Punktów :   

Re: Cinema Bizarre.

Lubię ich piosenki, ale te stare - z czasów kiedy Luminor jeszcze był w zespole. Ten nowy - Romeo (co to w ogóle za imię/pseudonim?) jest dziwny!


the black day still won't fade~

Offline

 

#4 2010-06-30 17:27:14

 Ryo

poszukiwacz ładnych chińczyków o_o

Punktów :   
Wiek: 15

Re: Cinema Bizarre.

moim zdaniem oni są tacy sobie , nie mają czegoś co by mnie zachęciło do kupna płyty albo ostatecznie pirac_enia jej

Offline

 

#5 2010-07-02 22:51:29

 Miyabi

「social mad fucker.」

Punktów :   
Wiek: 17

Re: Cinema Bizarre.

Zupełnie nie podoba mi się pomysł utworzenia takiego zespołu, ich piosenki
niczym według mnie się nie wyróżniają a członkowie są wannabe-visualkei.
Jakoś mnie nie smuci fakt, że się rozpadli...
No, ale to tylko moje zdanie ^^


we created it and destroy it.

Offline

 

#6 2010-10-20 17:49:07

 Aggy

Sushi....

Punktów :   
Wiek: 14 T_T

Re: Cinema Bizarre.

Widzę, że za dużo fanów ich tu nie ma. Ja ich uwielbiam, zresztą dzięki nim poznałam j-rocka ^^ CB najfajniejsi byli z Lumkiem. z Romeo to strasznie zmienili muzykę i wygląd. No ale da się przesłuchać ich piosenki ^^

Ostatnio edytowany przez Aggy (2010-10-20 17:50:45)


This is farthest end! Sorrow overflows. Last flicker of hope. Dies in me. I'm lost! And I lost all! Somebody! Embrace me now [Please embrace me now]
http://i27.tinypic.com/2vuyaf9.gif

Offline

 

#7 2010-10-20 20:08:59

 Chocoletta

Administrator

Punktów :   

Re: Cinema Bizarre.

Jedyną piosenkę, którą nagrali z Romeem i która mi się podoba jest My Obssession - nostalgiczna, ale piękna.


the black day still won't fade~

Offline

 

#8 2010-10-20 23:13:15

Natsuko

Użytkownik

Punktów :   
Wiek: 15

Re: Cinema Bizarre.

Kiedyś tam, sto lat temu ich słuchałam. Nie trwało to długo.. Nawet jak byłam w Niemczech u ciotki, kupiłam sobie ich płytę! xDDDD Nie wiem jaką. Jedną z pierwszych x33 Ale leży sobie tylko na biurku i na opakowaniu odkładałam modelinę. (nie polecam. do plastiku się przylepia.) A jakoś w wakacje odgrzebałam starą mp3 i tam były jakieś piosenki Cinema Bizarre. I tak sobie kilkoma czasem zapuszczę.... np. Escape to te stars, albo... How does it feel.. Obecnie mnie raczej nie interesują i nie znam ich twórczości z poza tego albumu. Czytając posty wyżej wnioskuję, że nie ma po co nadrabiać ^^""""


Wiewiórka, i lisek, i zając. Futrzane ogonki mają
Tylko biedronka nie am ogonka. Niema ogonka biedronka
Koguty bociany i wrony. Pierzaste mają ogony
Tylko biedronka nie ma ogonka. Nie ma ogonka biedronka

Offline

 

#9 2010-10-21 17:50:55

 Aggy

Sushi....

Punktów :   
Wiek: 14 T_T

Re: Cinema Bizarre.

hmm... No nie tak do końca są beznadziejni. Mi z tych nowszych podobają się My Obsession, Toyz, I Came 2 Party, Blasphemy, Deeper and Deeper i Dark Star. Natsuko jak chcesz, zobacz. Może tobie do gustu przypadną ^^ To tylko do gustu zależy. Ale szczerze. Ich wszystkie piosenki mam w telefonie o_O


This is farthest end! Sorrow overflows. Last flicker of hope. Dies in me. I'm lost! And I lost all! Somebody! Embrace me now [Please embrace me now]
http://i27.tinypic.com/2vuyaf9.gif

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl