#1 2010-05-09 22:05:16

 Juria

`honorable law

Punktów :   

Filmy/Seriale

Po za azjatyckim kinem i telewizją, ogląda może ktoś jakieś seriale bądź widział ostatnio ciekawy film nie pochodzący ze wschodu? Może macie coś godnego do zaoferowania, co miło Wam się oglądało. Może jakieś ulubione? Co do seriali, nienawidzę tasiemców. :3


Dlaczego tak jest? Mimo, że cie nie znam moje serce cierpi.
  Nie rozumiem tego, ale 'Kocham Cie'.
`Wspomnienia` patrzenia na ciebie powodują gehenne.
」」

Anata no tome no kono Inochi ~ theGazettE

Offline

 

#2 2010-05-09 23:17:20

 Katka!

'Kopia Kai'a' - by Lil.

Punktów :   

Re: Filmy/Seriale

Doktor domek wymiata xD I ostry dyżur był jeszcze fajny ale już nie leci i Veronika Mars ( O dziewczynie która "bawiła" się w detektywa tak jak jej ojciec) była świetna ale też już nie leci... Z seriali to teraz można liczyć tylko na plebanie i modę na sukces w tv x_x A co do filmów to "Pulp fiction" to klasyka i najlepszy film xD


http://img202.imageshack.us/img202/129/tsurugak.jpg
http://games.onego.ru/lastfm/black/Catrysia.png
http://img716.imageshack.us/img716/7199/endor.jpg

Offline

 

#3 2010-05-10 15:14:11

 Chocoletta

Administrator

Punktów :   

Re: Filmy/Seriale

Moda na sukces jest baaardzo fajna XD" Aczkolwiek ja preferuje coś w stylu CSI, Kości. Jednak najlepszymi serialami są Świat według Kiepskich i Daleko od noszy - trochę już mają, ale nigdy się nie znudzą człowiekowi. Tyle że nie oglądałam TV od pół roku tak żeby siąść z pilotem (czyli władzą) w ręku, chyba że brat włącza na wiadomości to się dosiądę.


the black day still won't fade~

Offline

 

#4 2010-11-13 20:17:50

 Juria

`honorable law

Punktów :   

Re: Filmy/Seriale

Aż dziwne, że zostawiłam ten temat bez napisania o sobie. O_o Whatever.
Panno Cho, mamy podobne gusta, jeśli chodzi o seriale. Także wole coś w stylu Kości i CIS, do tych, które jeszcze oglądam należy Fringe: Na granicy światów oraz  dość stary serial, który nie leci już w TV: Na południe.  Co do filmów to Piraci z Karaibów i Transformers ['Jak wytresować smoka', też jest fajne! - uwielbiam filmy animowane. ;3], doszło do tego Salt, widział ktoś?


Dlaczego tak jest? Mimo, że cie nie znam moje serce cierpi.
  Nie rozumiem tego, ale 'Kocham Cie'.
`Wspomnienia` patrzenia na ciebie powodują gehenne.
」」

Anata no tome no kono Inochi ~ theGazettE

Offline

 

#5 2010-11-14 21:53:30

Natsuko

Użytkownik

Punktów :   
Wiek: 15

Re: Filmy/Seriale

ja też lubię filmy animowane! szczególnie disneya. ale fajne, takie jakie oglądałam kiedy byłam mała.
a co do seriali, to tak jak Kat powiedziała. Dr. House, Ostry dyżur (uwielbiam to xD) i w sumie Kości też nie są złe. Ja lubię jeszcze NCIS. i Nie zabijcie mnie, ale są jeszcze dwie brazylijskie telenowele, które lubiłam oglądać xDDD Na prawdę! xD Marina i Zbuntowany Anioł. ale tylko te! XD A tak po za tym to oglądam tasiemce~ haha! (dzielę pokój z siostrą).


Wiewiórka, i lisek, i zając. Futrzane ogonki mają
Tylko biedronka nie am ogonka. Niema ogonka biedronka
Koguty bociany i wrony. Pierzaste mają ogony
Tylko biedronka nie ma ogonka. Nie ma ogonka biedronka

Offline

 

#6 2010-11-15 13:36:58

 Chocoletta

Administrator

Punktów :   

Re: Filmy/Seriale

Juria napisał:

Salt, widział ktoś?

Ja widziałam, świetny film, cały czas trzymał w napięciu. Tylko mi szkoda było męża Evelyn.


the black day still won't fade~

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl