• Index
  •  » Gry
  •  » Oceń avatar i sygnature.

#21 2010-11-03 21:08:45

 miyaki

Użytkownik

Punktów :   
Wiek: 19

Re: Oceń avatar i sygnature.

<hahaha> no to mnie zabiłaś XD
*wdech*
*wydech*
*wdech*
REITAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA <333333333333333333333333
*dla mojej przyjaciółki wygląda jak głupi, zawszony kundel, ale REEEEEEEEEITA to REEEEEEEEEITA, jego nie da sie nie kochać XD*

p.s.
URU (<333), gome, że nazwałam cię w poprzednim poście...UGURA XDDDD''''

Offline

 

#22 2010-11-05 19:52:18

 NyappyXD

Użytkownik XD

Punktów :   
Wiek: Anonim

Re: Oceń avatar i sygnature.

Jak dla mnie to jest całkiem oryginalny avatar. Większość z nas bierze inne obrazki. I ciekawy napis:
"Dlaczego słuchasz piosenek, których nawet nie rozumiesz? Bo to lepsze niż słuchanie śmieci, nawet nie chcę zrozumieć".
Witaj w klubie, bo ja też nie lubię polskich piosenek (z małymi wyjątkami), a nie muszę rozumieć tekstu, żeby piosenka wydawała mi się przepiękna. Im bardziej niezrozumiałe tłumaczenie, tym bardziej mi się podoba, gdyż nie trudno zrozumieć zboczone teksty XD. No, jeśli są pytania co do tego, co napisałam, to ten tekst na avatarze miyaki może mieć dwa znaczenia. Może chodzić o polskie i zagraniczne piosenki, albo o te, które mają teksty proste lub jak wiersze XD.
PS: Mam już avatara!

Ostatnio edytowany przez NyappyXD (2010-11-06 16:21:46)

Offline

 

#23 2010-11-05 22:12:13

Natsuko

Użytkownik

Punktów :   
Wiek: 15

Re: Oceń avatar i sygnature.

a to ja nawet nie wiedział, że miyaki ma na avie taki tekst. tutaj zawodzi mój wzrok. a nawet jakbym czegoś dojrzała, to i tak mój angielski sobie  z tym nie poradzi xDDD ale dobry tekst!

co do Ciebie Nyappy... skąd ja znam tą dziewczynę na avatarze i kto to jest?! >____>


Wiewiórka, i lisek, i zając. Futrzane ogonki mają
Tylko biedronka nie am ogonka. Niema ogonka biedronka
Koguty bociany i wrony. Pierzaste mają ogony
Tylko biedronka nie ma ogonka. Nie ma ogonka biedronka

Offline

 

#24 2010-11-06 10:09:44

 NyappyXD

Użytkownik XD

Punktów :   
Wiek: Anonim

Re: Oceń avatar i sygnature.

Natsuko napisał:

a to ja nawet nie wiedział, że miyaki ma na avie taki tekst. tutaj zawodzi mój wzrok. a nawet jakbym czegoś dojrzała, to i tak mój angielski sobie  z tym nie poradzi xDDD ale dobry tekst!

co do Ciebie Nyappy... skąd ja znam tą dziewczynę na avatarze i kto to jest?! >____>

To jest Melody. Znasz?

A co do twojego avka, podoba mi się, ale nie wiem, kto to jest.

Przyznam, że mój angielski też nie jest idealny. Słowa "garbage" i "even" przetłumaczyłam w tłumaczu google.

Ostatnio edytowany przez NyappyXD (2010-11-06 16:14:36)

Offline

 

#25 2010-11-06 21:49:38

Natsuko

Użytkownik

Punktów :   
Wiek: 15

Re: Oceń avatar i sygnature.

Wiedziałam! D  tak mi coś się wydawało, ze to melody, ale potem "nieeee, ona wyglądała inaczej" xDDDD

a na moim avie jest Uruha. nie znasz Gazetto???


Wiewiórka, i lisek, i zając. Futrzane ogonki mają
Tylko biedronka nie am ogonka. Niema ogonka biedronka
Koguty bociany i wrony. Pierzaste mają ogony
Tylko biedronka nie ma ogonka. Nie ma ogonka biedronka

Offline

 

#26 2010-11-12 11:05:26

 NyappyXD

Użytkownik XD

Punktów :   
Wiek: Anonim

Re: Oceń avatar i sygnature.

Natsuko napisał:

Wiedziałam! D  tak mi coś się wydawało, ze to melody, ale potem "nieeee, ona wyglądała inaczej" xDDDD

a na moim avie jest Uruha. nie znasz Gazetto???

Znam, ale zapytałam się dla pewności XD

Offline

 

#27 2010-11-20 10:02:56

 Aggy

Sushi....

Punktów :   
Wiek: 14 T_T

Re: Oceń avatar i sygnature.

o melody! O.O avatar zajebiaszczy ^^


This is farthest end! Sorrow overflows. Last flicker of hope. Dies in me. I'm lost! And I lost all! Somebody! Embrace me now [Please embrace me now]
http://i27.tinypic.com/2vuyaf9.gif

Offline

 

#28 2010-11-20 11:36:02

 NyappyXD

Użytkownik XD

Punktów :   
Wiek: Anonim

Re: Oceń avatar i sygnature.

Dzięki, twój też ^_^. A kto to?

Offline

 

#29 2010-11-20 15:37:20

 Aggy

Sushi....

Punktów :   
Wiek: 14 T_T

Re: Oceń avatar i sygnature.

ari ^^ na moim jest [mój] basista zespołu DELUHI - Aggy ^^


This is farthest end! Sorrow overflows. Last flicker of hope. Dies in me. I'm lost! And I lost all! Somebody! Embrace me now [Please embrace me now]
http://i27.tinypic.com/2vuyaf9.gif

Offline

 

#30 2010-11-21 17:03:58

 NyappyXD

Użytkownik XD

Punktów :   
Wiek: Anonim

Re: Oceń avatar i sygnature.

To z tąd ten nick! PS: Sorki, że znowu robię off topa.

Offline

 

#31 2010-11-21 19:41:55

 Chocoletta

Administrator

Punktów :   

Re: Oceń avatar i sygnature.

Nie przepraszaj tylko przestań tworzyć zbędny off top!
Ale wracając do tematu...
Jedyne skojarzenie z Twoim avatarem - pop (a że plastik to już pominę), czyli nie moje klimaty. Amen.


the black day still won't fade~

Offline

 

#32 2010-11-24 21:16:10

 NyappyXD

Użytkownik XD

Punktów :   
Wiek: Anonim

Re: Oceń avatar i sygnature.

Ty tam masz jakąś lalkę? Bo to trochę jak lalka wygląda... Ale fajne!
Sorki, nie mogłam się powstrzymać od tego komentarza XD.
"a że plastik to już pominę", heh

Offline

 

#33 2010-11-25 05:02:25

 miyaki

Użytkownik

Punktów :   
Wiek: 19

Re: Oceń avatar i sygnature.

Natsuko napisał:

a to ja nawet nie wiedział, że miyaki ma na avie taki tekst. tutaj zawodzi mój wzrok. a nawet jakbym czegoś dojrzała, to i tak mój angielski sobie  z tym nie poradzi xDDD ale dobry tekst!

Kekeke, Natsu tym mnie rozwaliłaś XD
Ogl to ja interpretuję ten tekst bardziej jako obronę przed ludźmi, którym moje zainteresowania nie pasują. I nie chodzi tutaj, że muzyki polskiej lub zagranicznej nie słucham/nie chcę słuchać Nyappy. W sumie powiem, że ten którki tekst przestawia niezliczoną ilość sytuacji z jakimi sie spotkałam. Zawsze powtarzali to samo pytanie. A moja odp zawsze była taka sama: po co mam słuchać czegoś, co rozumiem, ale nie podoba mi się to, odrzuca mnie tekst i jego brak sensu, przesłania, jeśli mogę słuchać muzyki, której, fakt, nie rozumiem, ale pomimo tego dociera do mnie bardziej niż inne gatunki.


A żeby off topu nie było, Nyappy...zabij mnie, ale melody znam tylko dlatego, że jest żoną Myv'a kekeke XD
I jakoś jej nie trawiłam zbytnio, ale Lovelie im się udała, że tak powiem  XD

Offline

 

#34 2010-11-26 16:32:49

 NyappyXD

Użytkownik XD

Punktów :   
Wiek: Anonim

Re: Oceń avatar i sygnature.

No, ja chciałam się dowiedzieć, kto to jest, to szukałam. Chciałam jej posłuchać, jak się dowiedziałam, że jest piosenkarką. Jak dla mnie to ma bardzo fajne piosenki.

A właśnie, jak to wtedy napisałaś, to chyba faktycznie nie zrozumiałam. Trochę mało zrozumiałam też twoją wypowiedź. Czy chodziło o to, że możesz nie wiedzieć, o co chodzi w tekstach piosenek, albo nie próbujesz się tego dowiedzieć?

Offline

 

#35 2010-11-26 18:09:06

 miyaki

Użytkownik

Punktów :   
Wiek: 19

Re: Oceń avatar i sygnature.

Chodzi o to, że podczas słuchania piosenki mogę tekstu nie rozumieć, co spowodowane jest barierą językową, jednak nie znaczy to, że nie próbuję się dowiedzieć co w piosence jest zawarte.

Co do melody, cóż, nie przeczę, że może mieć dobre piosenki, ale jeśli chodzi o pop to jakoś japońskiemu mówię "NIE", koreańskiemu mówię "TAK", więc stąd zapewne moja niechęć do niej ^^

Offline

 

#36 2010-11-26 22:35:06

 NyappyXD

Użytkownik XD

Punktów :   
Wiek: Anonim

Re: Oceń avatar i sygnature.

Ja też nie przepadam za popem japońskim, ale wyjątki się zdarzają (k-pop też taki sobie).
Ale dalej nic nie rozumiem. Wcześniej pisałaś, że nie chodzi o niechęć do polskich piosenek, a teraz piszesz coś o barierze językowej.

Offline

 

#37 2010-11-26 23:26:18

 miyaki

Użytkownik

Punktów :   
Wiek: 19

Re: Oceń avatar i sygnature.

Bo to twojego pytania można było nie zrozumieć. Jeśli juz o coś pytasz, to sprecyzuj o co Ci chodzi, bo mogło się odnosić zarówno do piosenek polskich, jak i do piosenek zagranicznych, a mówiłam o obydwóch rodzajach.
ECH. Sorry, ale robi sie off top, więc... *nie mam zamiaru narażać się kochanej Choco-san*

Tak czy siak, melody jest ble jak dla mnie :c

Offline

 

#38 2010-11-27 10:11:50

 Aggy

Sushi....

Punktów :   
Wiek: 14 T_T

Re: Oceń avatar i sygnature.

nie widzę co masz na avie napisane, ale mi się podoba ;DD


This is farthest end! Sorrow overflows. Last flicker of hope. Dies in me. I'm lost! And I lost all! Somebody! Embrace me now [Please embrace me now]
http://i27.tinypic.com/2vuyaf9.gif

Offline

 

#39 2010-11-27 10:27:28

 NyappyXD

Użytkownik XD

Punktów :   
Wiek: Anonim

Re: Oceń avatar i sygnature.

Aggy napisał:

nie widzę co masz na avie napisane, ale mi się podoba ;DD

Coś w stylu: Dlaczego słuchasz piosenek, których nawet nie rozumiesz? Bo to lepsze niż słuchanie śmieci, nawet nie chcę rozumieć.

Offline

 
  • Index
  •  » Gry
  •  » Oceń avatar i sygnature.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl