#1 2009-11-01 22:16:01

 Chocoletta

Administrator

Punktów :   

[C] Turn left, turn right.

http://img7.imageshack.us/img7/7488/turnleftturnright.jpg

Leung jest tłumaczem, Kaneshiro gra na skrzypcach; ich życie toczy się równolegle, mieszkają nawet w tej samej kamienicy. Można by stwierdzić, iż są dla siebie stworzeni. Jednak nigdy nie mogą się ze spną spotkać, bo kiedy opuszczają dom jedeno skręca w lewo a drugie skręca w prawo...


W filmie usłyszycie cytaty wiersza Wisławy Szymborskiej "Miłość od pierwszego wejrzenia"

"Oboje są przekonani, że połączyło ich uczucie nagłe. Piękna jest taka pewność, ale niepewność jest piękniejsza."

[love-drama]


the black day still won't fade~

Offline

 

#2 2010-10-20 19:39:34

 Makoto-san

Użytkownik

Punktów :   
Wiek: 15

Re: [C] Turn left, turn right.

Zdecydowanie jeden z moich ulubionych filmów, ale tylko gdy sobie o nim przypomnę w jakiś sposób, bo nie pamiętam o nim tak bez przerwy i nie przychodzi mi na myśl, gdy ktoś pyta mnie o ulubione filmy, chociaż nim jest.  Ma coś w sobie. Gdy go oglądałam, cały czas miałam wrażenie, że gapię się na okładkę książki.
Tylko jedna uwaga, gdy pani tłumacz mówiła chiński wiersz po polsku... to było okropne. Chyba więcej zrozumiałam, gdy mówiła go w oryginale.


Pamiętam, jakby to było wczoraj,/ wierzyłem, że mam pod skórą światło,/ i jeśli naciąć skórę- rozbłysnę jasno./ Dziś, gdy na drodze życia upadnę-/ stłukę kolano i pokażę się krew.
                                                                                                  Billy Collins, Dziesięciolatek

Makoto's Last.fm

Offline

 

#3 2011-01-21 22:17:53

 Ryo

poszukiwacz ładnych chińczyków o_o

Punktów :   
Wiek: 15

Re: [C] Turn left, turn right.

zgadzam się jej polski był gorszy od mojego chińskiego

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl