#1 2009-11-26 23:45:44

 Juria

`honorable law

Punktów :   

a.b.s.

http://www.jame-world.com/_pic/pic/1521-c.jpg


abingdon boys school


    * wokal: Nishikawa Takanori
    * gitara: Sunao
    * gitara: Shibasaki Hiroshi
    * klawisze, programowanie: Kishi Toshiyuki

Powstały w roku 2005 abingdon boys school to zespół pop-rockowy, w skład którego wchodzą wokalista Takanori Nishikawa, znany także jako T.M. Revolution, gitarzyści SUNAO i Hiroshi Shibasaki, obaj dawni członkowie grupy supportującej T.M. Revolution, oraz klawiszowiec Toshiyuki Kishi, który wcześniej współpracował z takimi artystami jak Ryuichi Kawamura czy Tomoyasu Hotei.

Zespół nazwany został po istniejącej na prawdę szkole w Anglii, a członkowie grupy często pokazują się w ciuchach stylizowanych na szkolne mundurki.

(Źródło: Jame )

Nephilim
Howling
HDesert Rose

Mój komentarz:
Nie widziałam by ktoś słuchał tego zespołu, ale no cóż dodałam go. ^^ Osobiście mi się podoba. Polecam piosenki  Howling i dla tych kochających balladę - Nephilim.

Ostatnio edytowany przez Juria (2011-03-08 22:48:57)


Dlaczego tak jest? Mimo, że cie nie znam moje serce cierpi.
  Nie rozumiem tego, ale 'Kocham Cie'.
`Wspomnienia` patrzenia na ciebie powodują gehenne.
」」

Anata no tome no kono Inochi ~ theGazettE

Offline

 

#2 2011-03-08 18:41:12

 Chocoletta

Administrator

Punktów :   

Re: a.b.s.

Broniłam się przed tym zespołem wszelkimi sposobami, ale wyszło co wyszło. Spodobała mi się bardzo ich twórczość, wokal jest świetny, przesiąka dogłębnie zakamarki całego umysłu i hipnotyzuje. Przypadł mi do gustu nawet bardziej niż dźwięki gitar! A jest to nie lada wyczynem u mojej osoby. Z całego ich dotychczasowego repertuaru mam trzy swoje ulubione piosenki - Lost Reason, Desert Rose (świetnie się słucha w środku nocy) oraz Nephilim.


the black day still won't fade~

Offline

 

#3 2011-03-08 22:53:25

 Juria

`honorable law

Punktów :   

Re: a.b.s.

W końcu znalazła się jakaś osoba! Popieram Takanori ma bardzo śliczną barwę głosu, ale jego projekt T.M.Revolution mniej mi się podoba. Już nie ma tej aury, może dlatego, że to popwe utwory? lol

Ostatnio edytowany przez Juria (2011-03-08 22:53:46)


Dlaczego tak jest? Mimo, że cie nie znam moje serce cierpi.
  Nie rozumiem tego, ale 'Kocham Cie'.
`Wspomnienia` patrzenia na ciebie powodują gehenne.
」」

Anata no tome no kono Inochi ~ theGazettE

Offline

 

#4 2011-03-20 20:17:07

 Mekare

Moderator

Punktów :   
Wiek: 19

Re: a.b.s.

chodziłam koło tego wątku już dobre dwa tygodnie i zbierałam się do przesłuchania podanych przez Was piosenek, ale zawsze sobie znalazłam inne zajęcie i to był błąd. błąd kardynalny, bo ten wokal jest niesamowity! także wracam do słuchania.


Hey God! Are you ready?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plwynajmę koparkę