#1 2011-03-24 15:28:03

Natsuko

Użytkownik

Punktów :   
Wiek: 15

[K] Tajemnicze Morderstwo Na Czwartej Lekcji

http://myfilms.pl/thumb/1_13592.jpg

Han Jeong-Hoon cieszy się wśród dziewczyn sporym powodzeniem, co niejednokrotnie daje powody do zazdrości jego kolegom z klasy. Do tego broniąc koleżanki, naraża się swojemu największemu rywalowi Tae-Gyu, z którym dość poważnie sprzecza się podczas przerwy, co zostaje uwiecznione na zdjęciu. Gdy wchodząc do klasy, znajduje jego zalane krwią ciało, wpada w panikę. W tym samym momencie do klasy wchodzi Da-Jeong. Poprzez wcześniejsze wydarzenia, sytuacja Jeong-Hoon’a nie wygląda najlepiej. Wszystko wskazuje, iż to właśnie on jest winowajcą. Na szczęście nieśmiała dziewczyna, uwielbiająca czytać kryminały doskonale wie jak należy postąpić w zaistniałej sytuacji. Od tej chwili para szkolnych znajomych wspólnie będzie próbowała wygrać walkę z czasem i rozwikłać zagadkę morderstwa, na co będą mieli 40 minut...

żródło: love-drama.pl

Hmm.. Powiem tylko, że film mi się podobał <3
dziewczyna robiąca zdjęcia z tekstem "Jeong-Hoon" ma ewidentnie pecha i za każdym razem mnie roz...kładała na części pierwsze jej mina~
Po przeczytaniu tego opisu początek filmu może trochę namieszać w główce, ale potem wszystko się układa. Polecam, gdy dopadnie Was chwila "nie wiem co mam ze sobą zrobić, wszystko to, co muszę jest nudne!"

Ostatnio edytowany przez Natsuko (2011-03-24 15:32:55)


Wiewiórka, i lisek, i zając. Futrzane ogonki mają
Tylko biedronka nie am ogonka. Niema ogonka biedronka
Koguty bociany i wrony. Pierzaste mają ogony
Tylko biedronka nie ma ogonka. Nie ma ogonka biedronka

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl