#1 2011-03-24 15:55:59

Natsuko

Użytkownik

Punktów :   
Wiek: 15

[J] Hotaru No Hikari

http://img1.lln.crunchyroll.com/i/spire3/06262008/9/8/c/b/98cb9de848b7d0_full.jpg

Skarpetki na lampie, bluzka na telewizorze, puszka po piwie koło kanapy a na werandzie przykryta gazetami kobieta... Kobieta!? Tak! Tak właśnie wygląda życie Amemyi Hotaru. Na co dzień pracuje ona w firmie zajmującej się projektowaniem wnętrz. W pracy uchodzi za osobę porządną, dokładną i elegancką, jednak w domu staje się tego przeciwieństwem. Staje się Himono-onna (młoda osoba, nie mająca życia towarzyskiego, najczęściej leniąca się w domu a za jedynych przyjaciół posiadająca zwierzęta bądź rzeczy). Jednak coś zakłóca te spokojne życie. Pewnego dnia okazuje się, iż mieszka ona w domu swojego szefa (Takano Seiichi). Poza tym, po rozstaniu z żoną wprowadza się on do tego domu i zamieszkuje z Hotaru. W tym samym czasie, wraca do firmy przystojny projektant Teshima Makoto, w którym z wzajemnością zakochuje się Amemiya. Jednak czy będzie potrafiła ukazać przed nim swe prawdziwe oblicze? Czy Himmono-onna poradzi sobie sama ze zmianą?

źrodło: love-drama.pl

Uwielbiam!!! Chyba moja ulubiona drama <33 Można sie nieźle uśmiać. Ayase Haruka zagrała na prawdę świetnie! Trochę wkurzał mnie Makoto, ale szefuncio nadrabiał. Kiedyś będę mieszkała tak jak Hotaru <3333333 z resztą moja przyjaciółka i tak powiedziała, że jestem jak ona :33

Ostatnio edytowany przez Natsuko (2011-03-24 15:56:45)


Wiewiórka, i lisek, i zając. Futrzane ogonki mają
Tylko biedronka nie am ogonka. Niema ogonka biedronka
Koguty bociany i wrony. Pierzaste mają ogony
Tylko biedronka nie ma ogonka. Nie ma ogonka biedronka

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plPrace ziemne kraków wykopy oferta Prace koparką kraków