#1 2009-11-01 22:13:35

 Chocoletta

Administrator

Punktów :   

Tokio Hotel

http://galeria.tokiohotelpoland.com/albums/userpics/10001/ematicketverlosung-20091028102717-19_400.jpg

Tokio Hotel – niemiecki zespół muzyczny, powstały z inicjatywy braci Billa i Toma Kaulitzów, do których dołączyli Gustav Schäfer i Georg Listing.

Grupa zadebiutowała w lipcu 2005 klipem "Durch den Monsun" za sprawą którego znaleźli się na niemieckich listach przebojów. Dzięki następnemu teledyskowi – "Schrei" – zdobyli popularność w innych krajach, w tym w Polsce. W lutym 2006 ukazał się teledysk do zmienionej wersji utworu "Rette mich". Kolejnym singlem był "Der letzte Tag". Został on połączony z teledyskiem do piosenki "Wir schließen uns ein", który jednak nie był emitowany w polskich stacjach muzycznych.

Po krótkiej przerwie w 2007 roku zespół nagrał kolejny album - "Zimmer 483" i dwa nowe teledyski "Ubers ende der Welt" i "Spring Nicht". W międzyczasie zdobył nagrodę Echo i 3 nagrody Comet, oraz 2 nagrody MTV European Music Awards(w 2007 i 2008). W 2008 roku zespół zdobył nagrode MTV Video Music Awards w kategorii Best New Artist, jest to szczególne wyróżnienie gdyż są jedynym zespołem z Niemiec z tak prestiżową nagrodą na koncie.

Dwa lata po premierze ostatniego albumu, zespół wydał kolejną płytę "Humanoid", tym razem w wersji dwujęzycznej (angielskiej i niemieckiej).

Zespół sprzedał w Niemczech ponad 1 milion płyt.

[Wikipedia]

Automatic
Monsoon
Geisterfahrer

Możecie mnie za to nienawidzić, ale mam to gdzieś. Cenię ich jako artystów, bo mieli na mnie duży wpływ. Gdyby nie oni pewnie nie byłabym taka jak dziś. Jestem fanką już od dawno, bagatela od 2006 roku i się z tym nie kryję, ale też nie manifestuje tego jak głupia.


the black day still won't fade~

Offline

 

#2 2009-11-01 22:47:16

Natsuko

Użytkownik

Punktów :   
Wiek: 15

Re: Tokio Hotel

są spoko, ale ich nie lubię. Oni są dobrzy dla kogoś kto zaczyna. Kiedyś ich słuchałam, oczywiście byłam zakochana, ale teraz są dla mnie za słabi^^". Nie obrażając nikogo oczywiście^^


Wiewiórka, i lisek, i zając. Futrzane ogonki mają
Tylko biedronka nie am ogonka. Niema ogonka biedronka
Koguty bociany i wrony. Pierzaste mają ogony
Tylko biedronka nie ma ogonka. Nie ma ogonka biedronka

Offline

 

#3 2009-11-02 07:23:42

Saki

hide-lover.

Punktów :   
Wiek: juu-roku.

Re: Tokio Hotel

nie lubię. nie mam nic do nich. Jedna piosenka chyba mi się nawet podoba, ale to nie to.

Offline

 

#4 2009-11-02 13:34:46

 Juria

`honorable law

Punktów :   

Re: Tokio Hotel

Szczerze pisząc ja ich nie lubię, nie będę tu pisała dlaczego, bo nie chce urazić ich fanek albo wzbudzić w nich gniew.
Po prostu, zespół mi nie podchodzi, a jeśli ktoś go słucha, to jego indywidualna sprawa o.
Nawiasem pisząc nie ocenia się osób, po tym czego słuchają. ^^


Dlaczego tak jest? Mimo, że cie nie znam moje serce cierpi.
  Nie rozumiem tego, ale 'Kocham Cie'.
`Wspomnienia` patrzenia na ciebie powodują gehenne.
」」

Anata no tome no kono Inochi ~ theGazettE

Offline

 

#5 2009-11-02 15:35:58

Takeru

Użytkownik

Punktów :   
Wiek: 18

Re: Tokio Hotel

osobiście za nimi nie przepadam chociaż z 2 lub 3 piosenki mi się podobają ale to tyle


http://img44.imageshack.us/img44/1567/sagaxbass.gif

Offline

 

#6 2009-11-02 16:04:24

 Chocoletta

Administrator

Punktów :   

Re: Tokio Hotel

Juria napisał:

Nawiasem pisząc nie ocenia się osób, po tym czego słuchają. ^^

Znam osoby, które niestety oceniają ludzi na podstawie ich gustów muzycznych. Mam takie szczęście, że chodze z nimi do klasy.


the black day still won't fade~

Offline

 

#7 2009-11-04 22:18:32

Mitsu

Użytkownik

Punktów :   

Re: Tokio Hotel

Mam to samo. Ostatnio idę z "A moth under the skin" w słuchawkach i ktoś do mnie, czy ja, nie dość, jestem emo, to w dodatku, czy słucham hardmetalu, czy jak to tam szło =.="


PACZKA DLA AN CAFE!!
Zainteresowany?
GG: 9745889 o(≧∀≦)o

Offline

 

#8 2010-10-20 17:57:02

 Aggy

Sushi....

Punktów :   
Wiek: 14 T_T

Re: Tokio Hotel

mi się podobali za czasów albumu Schrei. Teraz z muzyką zeszli na psy >.< sorry jeśli kogoś obraziłam.

Chocoletta napisał:

Juria napisał:

Nawiasem pisząc nie ocenia się osób, po tym czego słuchają. ^^

Znam osoby, które niestety oceniają ludzi na podstawie ich gustów muzycznych. Mam takie szczęście, że chodze z nimi do klasy.

ja też znam dużo takich osób. ostatnio jakieś fanki biebera miały do mnie pretensje, że powiedziałam, że nie lubię go za gwiazdorzenie. A moje przyjaciółki nabijały się z j-rocka jak i ze mnie. Olały to co czuję do japońskiej muzy no i ogólnie do Japonii.


This is farthest end! Sorrow overflows. Last flicker of hope. Dies in me. I'm lost! And I lost all! Somebody! Embrace me now [Please embrace me now]
http://i27.tinypic.com/2vuyaf9.gif

Offline

 

#9 2010-10-20 20:06:38

 Chocoletta

Administrator

Punktów :   

Re: Tokio Hotel

Ja ich cenię za ich starszą twórczość. Wydanie Humanoid było porażką i jakąś pomyłką - tylko jeden utwór przypadł mi do gustu. TH robi niestety już wszystko pod publikę, stacza się na dno.


the black day still won't fade~

Offline

 

#10 2010-11-05 20:48:24

 NyappyXD

Użytkownik XD

Punktów :   
Wiek: Anonim

Re: Tokio Hotel

Natsuko napisał:

są spoko, ale ich nie lubię. Oni są dobrzy dla kogoś kto zaczyna. Kiedyś ich słuchałam, oczywiście byłam zakochana, ale teraz są dla mnie za słabi^^". Nie obrażając nikogo oczywiście^^

No tak. Gdy słuchałam ich na  poważnie, nie wiedziałam, jak świetny jest j-rock, ale lubię ich dalej. Może to była po prostu dobra droga do j-music? Bo oni promują Japonię swoją nazwą XD.

Offline

 

#11 2011-03-27 16:15:03

 SasankaA

Użytkownik

Punktów :   

Re: Tokio Hotel

Hej, A mi się wydaje, że oni mogą być fajni dla tych co jeszcze nie lizneli i nie znają j-rocku i nie wiedzą co świat tej muzyki może im zaproponować. Zresztą, mało jest takich osób co wskakują od razu do "rzeki" z iście NAJ lepszą muzyką w tych klimatach co nam pasują. Osobiście jakiś czas temu wpadł mi w ucho ich jeden kawałek, który muzycznie był naparwdę intersujący. Tak ogolnie nie mam nic przeciwko nim - bo jak coś mi nie podchodzi zwyczajnie nie słucham tego i już.

Co do oceniania innych po tym co sluchają. Już tak jest, że wielu oceniało i będzie oceniać. Zreszta trudno w pewnien sposob tego nie robić. Bo np., kiedy ktoś mi mowi, ze słucha disco polo (którego dla mnie jest odraźliwe) to choć nie należę do osób, które od razu po tym fakcie coś zakładają o kimś i oceniają Bóg wie jak negatywnie, ale... Ale siłą rzeczy, uważam tą muzykę za coś okropnego, i w związku z tym zastanawiam się kto moze tego sluchać - skoro wkoło jest tyle bardzo przyjemnej muzyki, ale z jak ciekawymi i dobrymi tekstami.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl