#1 2009-11-26 18:12:33

 Chocoletta

Administrator

Punktów :   

[J] Hana Yori Dango

http://img2.ak.crunchyroll.com/i/spire4/06122008/7/a/8/2/7a82b673de37f0_full.jpg

Makino Tsukushi jest tylko biednym uczniem Eitoku Gakuen, szkoły z absurdalnie bogatymi i uprzywilejowany uczniami, całkowicie kontrolowanymi przez Flower 4 lub F4, grupę czterech chłopców, którzy pochodzą z rodzin bardzo usytuowanych: Domyoji Tsukasa - lider, dziedzic z Grupy Finansowej Domyoji; Hanazawa Rui członek rodziny dużego przedsiębiorstwa; Nishikado Sojiro, hazardzista, który jest spadkobiercą herbaciarni i Mimasaka Akira - jego ojciec rządzi światem podziemia. Jeśli uczeń otrzymuje czerwoną kartkę od F4 wtedy wszyscy uczniowie szkoły znęcają się nad nim.

Makino chce przetrwać okres jaki pozostał jej do ukończenia liceum bez żadnych problemów ale pewnego dnia jest zmuszona stanąć w obronie swojej przyjaciółki narażając się tym samym jednemu z F4, którego uderzyła z pięści w twarz. Następnego dnia to ona dostaje czerwoną kartkę. Wszystko zaczynają się nad nią pastwić, lecz ona nie zamierza się poddać. Wkrótce zaczyna rozkwitać uczucie między nią a Domyoji Tsukasa. Seria oparta jest na japońskiej mandze shoujo "Hana Yori Dango" (Chłopcy kwiaty) Kamio Yoko.



http://charmedlass.files.wordpress.com/2009/06/hanayoridangoreturns.jpg


Już minął rok odkąd Makino Tsukushi i Domyoji wyznali sobie wspólnie miłość przed jego wylotem do Nowego Yorku. Niesty w czasie jego pobytu Domyoji urywa kontakt. Makino jest z tego powodu bardzo smutna, jednak próbuje sobie wmówić, że jest ok i że nic do niego nie czuje. Przy wsparciu przyjaciół i odrobinie szczęścia taty Makino wyjeżdża do USA by spotkać się z ukochanym... Seria oparta jest na japońskiej mandze shoujo "Hana Yori Dango" (Chłopcy kwiaty) Kamio Yoko.



http://images.nipponcinema.com/tag/hana_yori_dango_final.jpg

Ostatnia część popularnej serii Hana Yori Dango kończy przygodę naszych ukochanych bohaterów. Wreszcie są razem i gdy wszystko wydaje się być pomyślne cenne dziedzictwo Domjoji- tiara o nazwie Smile Wenus, zostaje skradziony. Dwójka postanawia rozpocząć poszukiwanie tiary wyjeżdzając do Las Vegas, Hong Kongu i innych miejscach, jednak za każdym razem, nie udaje im się odzyskać tiary, ta wymyka się im sprzed nosa. Czy ich miłość przetrwa ten egzamin?


the black day still won't fade~

Offline

 

#2 2010-03-13 20:17:40

 mróww

Użytkownik

Punktów :   
Wiek: 16

Re: [J] Hana Yori Dango

Drama jest świetna! Jest to moja pierwsza drama jakąkolwiek obejrzałam i jestem po wrażeniem! Może dlatego teraz jestem wplątała w świat Korei i Japonii przez obejrzenie tej owej dramy właśnie ^^ POLECAM innych do obejrzenia jej, bo nie ma co żałować, a czasu się nie zmarnuje - uwierzcie mi!! Ta historia jest tak wspaniała, że chyba sobie zaraz obejrzę ją od początku Teraz mamy ułatwioną sprawę, bo możemy i wcześniej mogliśmy ściągnąć bez problemu tę dramę z 'Chomika' nawet i oglądać odcinek po odcinku kiedy nam się chce i ile razy. A co powiedzieć z tą dramą, która leciała w japońskim tv i np puszczali ją raz w tygodniu?! Ja bym chyba oszalała jakbym miała czekać na te świetne i jak wzruszające odcinki. No nie powiem - strasznie na niej ryczałam! ;( A takim najsmutniejszym fragmentem dramy było to jak Domyoji wylatywał (nie pamiętam gdzie), a Makino biegła za nim, a później w świetle zachodzącego słońca pocałowali czy tam przytulili (matko muszę sobie przypomnieć tę dramę!!). Baardzo polecam!

Offline

 

#3 2010-03-15 22:12:37

 MatsuJun

Użytkownik

Punktów :   
Wiek: 14

Re: [J] Hana Yori Dango

Haaai~, racja.
Domyouji leciał do Nowego Jorku (chyba... nie no na pewno xD), a na koniec z Makino się pocałowali~
Wspaniała drama, dzięki niej poznałam Arashi.
Teraz już nie pamiętam, ale to raczej dlatego, że MatsuJun mi się tam strasznie spodobał i szukałam innych dram z nim i przy okazji trafiłam na album Arashi.
Ach, dobre czasy początków~ xD
Mimo wszystko~! Baaardzo polecam tą dramę. : D


Boss is The Best~!! xDDD

Offline

 

#4 2010-03-16 23:51:44

 mróww

Użytkownik

Punktów :   
Wiek: 16

Re: [J] Hana Yori Dango

A no właśnie do Nowego Jorku To akurat mi umknęło A wiesz, jak oglądałam pierwsze odcinki tej dramy to na początku podobał mi się Ogur xd nie wiem czemu, ale on był taki dobry dla Makino, a później dopiero Domyoji - bo od to taki cham był na początku A powiem Ci, że tak samo w Hana Kimi Ogur mi się bardziej podobał niż Ikuta Toma san Ale teraz oczywiście jest inaczej Ale to wątek o Hana Yori Dango, więc piszemy o tym Oo,  a denerwowało mnie to jak Domyoji był w szpitalu i tamta frajerka się do niego podwalała Nie mogłam patrzeć jak Makino cierpi! ;((

Offline

 

#5 2010-03-17 20:15:47

 MatsuJun

Użytkownik

Punktów :   
Wiek: 14

Re: [J] Hana Yori Dango

Haaai!
Miałem tak samo... to było okropne. TT3TT
Ale ogólnie to ja od razu Domyouji'ego polubiłam, bo ta jego chamskość - suuper~ xDD
Poza tym MatsuJun kiedyś powiedział "Jak mówię coś chamskiego, to wtedy Domyouji przeze mnie przemawia" - i ja mam tak samo. xDD
Po obejrzeniu HYD stwierdziłam, że mam z Tsukasą wiele wspólnego. xDDD


Boss is The Best~!! xDDD

Offline

 

#6 2010-03-18 14:56:49

 mróww

Użytkownik

Punktów :   
Wiek: 16

Re: [J] Hana Yori Dango

No no rzeczywiście! I każdy z Arashów tak mówi też ^^ Ogólnie no kurcze fajna ta drama jak nie wiem co! To była moja pierwsza drama jakąkolwiek obejrzałam - chyba już to pisałam xd Bardzo dużo odcinków jej jest. 2 sezony - bardzo dobrze A oglądał ktoś koreańskie 'Hana Yori Dango'? ;>

Offline

 

#7 2010-03-18 15:24:19

 MatsuJun

Użytkownik

Punktów :   
Wiek: 14

Re: [J] Hana Yori Dango

No... ja widziałam 1 odcinek. xD
A to dlatego, że mnie Koreański trochę drażni, nie mogę ich słuchać. xD


Boss is The Best~!! xDDD

Offline

 

#8 2010-03-24 14:11:16

 Nako

j-świrek

Punktów :   
Wiek: 17 jeszcze

Re: [J] Hana Yori Dango

Ja oglądałam japońską wersję, więc się za koreańską nie zabierałam i nie planuję.
Ogólnie tyle osób o tej dramie pisało na innych forach, że nie miałam ochoty zabierac sie za tą dramę, ale wkońcu zdenerwowało mnie to, że gadają a ja nie wiem o co lotto, więc obejrzałam i teraz polecam. Świat bogatych chłopców sprowadzanych przez jedna dziewczyne na Ziemię to jest to co lubię^^
A jak mi sie podobalo jak Makino przywaliła Tsukasie, kilka razy ten fragment oglądałam. Albo jak on ją gdzieś tam zapraszał i wkoło stołu obszedł xD

Offline

 

#9 2010-03-30 16:38:41

Megami

Użytkownik

Punktów :   
Wiek: 18

Re: [J] Hana Yori Dango

Świetna dramka! XD Od razu polubiłam Makino ^^ No i Tsukasa ;3 Czasami wkurzał mnie swoim zachowaniem, ale był na prawdę fajny ^^ No i Hanazawa Rui <3 Oguri Shun jest genialny i muszę przyznać, że bardzo dobrze zagrał w tej dramce ^^
Koreańską wersje również oglądałam Jest równie dobra jak ta ;p

Offline

 

#10 2010-04-09 21:58:10

 Suriko

masochist shadow

Re: [J] Hana Yori Dango

Fajna drama.Rui był moją ulubioną postacią.Jednak drugiej serii nie dokończyłam już oglądać.Nie wiem,jakoś nie byłą taka wciągająca,jak pierwsza.


"Ah kizuna ga hodokete yuku koto nante Angai kantan na mono kamo ne
Ah hodoketa kizuna wo musubu koto wa igai to muzukashii"

Offline

 

#11 2011-04-22 14:12:42

 Juria

`honorable law

Punktów :   

Re: [J] Hana Yori Dango

Zebrałam się w sobie i obejrzałam, by sprawdzić dlaczego ta drama jest tak popularna w Japonii... i w sumie miło ją się ogląda, bardzo mnie wciągnęła, ale już siły na oglądnie filmu  nie miałam. Obie części były fajne, ale szczególnego zachwytu nie ma.

Ostatnio edytowany przez Juria (2011-04-22 14:13:45)


Dlaczego tak jest? Mimo, że cie nie znam moje serce cierpi.
  Nie rozumiem tego, ale 'Kocham Cie'.
`Wspomnienia` patrzenia na ciebie powodują gehenne.
」」

Anata no tome no kono Inochi ~ theGazettE

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl