#1 2011-08-27 02:12:54

aff

Użytkownik

Punktów :   

Witam

Witam serdecznie. Cóż, zważywszy na późną porę i brak jakiejkolwiek weny, nie wiem właściwie co powinno być zawarte w powitalnym temacie.
Trafiłam tu przypadkowo, w poszukiwaniu forum, na które mogłabym wejść, dowiedzieć się jrockowych nowości. Japońską muzyką interesuję się jakieś pięć lat, chociaż ostatnimi czasy dość poważnie wypadłam z obiegu.
O nick nie pytajcie. Sama nie wiem dlaczego. Było to pierwsze, co przyszło mi do głowy. Nawet przez myśl mi nie przeszło, że może to być związane w jakikolwiek sposób z lotnictwem. No cóż.
Swojego czasu dość dużo czytałam o japońskiej kulturze, historii, wszystkim. Moje początki muzyczne to Miyavi. Później poszło już z górki. Coraz więcej nowych zespołów, komputer zawalony muzyką, więcej i więcej, aż mój mózg się postawił i stwierdził, że czas się muzycznie określić. I tak też się stało. Do zespołów, które krążą przy mnie gdzieś tam od wieczności i mi się nie nudzą mogę zaliczyć: Rentrer en soi [plus Satsuki solo], Dir en grey, Laputa, Amaterase. To moja fantastyczna czwórka. Oprócz tego jest oczywiście wiele innych zespołów, które sobie cenię.
Mam również długą listę zespołów i wykonawców spoza Japonii, które uwielbiam ponad życie. Iggy Pop, Manic Street Preachers, Psyclon Nine. Nie lubię ograniczania się do jednego gatunku muzycznego.
Od jakiegoś czasu zajmuję się szyciem oraz wyszywaniem. Również decoupage nie jest mi obcy, jak też zabawy z koralikami, drutami i innymi dziwnymi rzeczami.
Cóż, wywód wyszedł dłuższy niż sądziłam. W każdym razie jeżeli macie jakieś pytania, chętnie odpowiem.

Offline

 

#2 2011-08-27 07:14:48

 Chocoletta

Administrator

Punktów :   

Re: Witam

Witam na forum


the black day still won't fade~

Offline

 

#3 2011-08-27 22:10:35

Natsuko

Użytkownik

Punktów :   
Wiek: 15

Re: Witam

witam miłośniczkę robótek ręcznych! :3 też się lubię bawić różnymi takimi rzeczami^^
moje standardowe pytanie: skąd jesteś?
i takie mniej standardowe: jakiego lakieru do decoupage używasz? ;__;"


Wiewiórka, i lisek, i zając. Futrzane ogonki mają
Tylko biedronka nie am ogonka. Niema ogonka biedronka
Koguty bociany i wrony. Pierzaste mają ogony
Tylko biedronka nie ma ogonka. Nie ma ogonka biedronka

Offline

 

#4 2011-08-28 13:37:17

 Mekare

Moderator

Punktów :   
Wiek: 19

Re: Witam

witam, witam.
jako człowiek z artystycznymi zapędami pytam od razu: masz zdjęcia wykonanych przez siebie rzeczy, żeby się pochwalić? ^^
i jeszcze może oglądasz jakieś dramy/anime?


Hey God! Are you ready?

Offline

 

#5 2011-08-30 05:05:21

aff

Użytkownik

Punktów :   

Re: Witam

Witam wszystkich serdecznie. Przepraszam, za zwlekanie z odpowiedzią, małe, techniczne problemy ; )
@Natsuko, jestem rodowitą Białostoczanką.
Cóż, do mniejszych rzeczy, jak kolczyki lub małej wielkości przewieszki używam zwykłego, bezbarwnego lakieru do paznokci. Jest dość praktyczny, ale niestety nie sprawdza się na większych powierzchniach, do których używam tego, co udało mi się znaleźć w piwnicy. Jeżeli bardzo interesuje Cię nazwa, dowiem się wszystkiego, jak tylko zobaczę się z ojcem. To on zajmuje się sprawami technicznymi, jak tylko mówię mu, co jest mi w danym momencie potrzebne. ; )
@Mekare: Zdjęć mam kilka, z samych początków, gdy dopiero zaczynałam raczkować w temacie. Nie mogę się nazwać starym wyjadaczem, szybciej ogromnym leniem, któremu wszystko się chce, ale nie może znaleźć mobilizacji. Jak tylko znajdę chwilę, zuploaduję zdjęcia.
Zdarza mi się. Za dramami nie przepadam, za to anime a i owszem, kiedyś nawet dość często. Do ulubionych zaliczyć mogę Hellsinga, Trinity Blood, Kuroshitsuji oraz twórczość Miyazaki'ego.
Cóż, a teraz wypadałoby się zabrać za nadrobienie tematów i odświeżenia kilku wątków ; )

Offline

 

#6 2011-08-31 17:18:11

 GrayLady23

Użytkownik

Punktów :   

Re: Witam

witam serdecznie! wielki plus za Laputę! nie wiedziałam, że ktoś jeszcze zna i docenia twórczość tego zespołu.

Offline

 

#7 2011-08-31 20:52:27

chizuri

living dead

Punktów :   

Re: Witam

witaaam :3
czy do robótek ręcznych zaliczasz też te z papierem i m.in origami ? jeśli tak ,jaki jest twoim zdaniem najtrudniejszy wzór który ułożyłaś ? ^^

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plwynajmę koparkę