#1 2011-10-12 18:12:03

 Chocoletta

Administrator

Punktów :   

BECK: Mongolian Chop Squad

http://3.bp.blogspot.com/_JnEzE9vlb24/R8_7BF5FsFI/AAAAAAAAAEU/vvNqStpQ0VY/s400/beck1.jpg

Życie nastolatka często potrafi być nudne, gdy każdy dzień sprowadza się wyłącznie do chodzenia do szkoły i siedzenia w domu. Zawsze jednak pojawia się chwila, w której człowiek nagle odkrywa coś, co chciałby robić. W tym wypadku zwykły szarak z japońskiego liceum, Koyuki, poznaje Minamiego Ryuusukego – niesamowicie uzdolnionego muzycznie chłopaka, który uczył się gry na gitarze elektrycznej u boku gitarzysty słynnego na całym świecie zespołu Dying Bride. I tak oto Koyuki odkrywa magię rocka i satysfakcję, jaką niesie gra na gitarze. W tym samym czasie Ryuusuke kompletuje swój własny zespół, któremu nadaje nazwę BECK. Czy to jest aby tylko opowieść o fascynacji zwykłego nastolatka muzyką?

[Źródło: Tanuki-Anime]

Genialne anime, świetna muzyka, w miarę przyzwoita kreska i dużo radości z oglądania


the black day still won't fade~

Offline

 

#2 2011-10-13 22:29:50

chizuri

living dead

Punktów :   

Re: BECK: Mongolian Chop Squad

uwielbiam to !!! Soundtrack z tego anime jest chyba jednym z moich ulubionych <3

Offline

 

#3 2011-10-14 11:53:20

 GrayLady23

Użytkownik

Punktów :   

Re: BECK: Mongolian Chop Squad

bardzo dobra anime. w interesujący sposób przedstawia muzyczny światek show-biznesu. oglądałam całość z zapartym tchem.

Offline

 

#4 2011-10-14 15:40:07

Natsuko

Użytkownik

Punktów :   
Wiek: 15

Re: BECK: Mongolian Chop Squad

ojacie! to jest anime?! xDD ehh... oglądałam film. w sumie nie skończyłam.
kurcze, jaki fail :cc ale podobało mi sie bardzo <3 jak znajdę czas i chęci, to obejrzę~!


Wiewiórka, i lisek, i zając. Futrzane ogonki mają
Tylko biedronka nie am ogonka. Niema ogonka biedronka
Koguty bociany i wrony. Pierzaste mają ogony
Tylko biedronka nie ma ogonka. Nie ma ogonka biedronka

Offline

 

#5 2011-10-17 22:25:12

chizuri

living dead

Punktów :   

Re: BECK: Mongolian Chop Squad

o a ja z kolei o filmie nie miałam zielonego pojęcia : o
odszukam i obejrzę ,bo anime jak dla mnie bezbłędne !

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl