#21 2010-06-16 21:33:14

 Chocoletta

Administrator

Punktów :   

Re: An Cafe

Szczerze powiedziawszy to nie wyobrażam sobie Miku w innym zespole niż An Cafe. No i nazwa, Lc5 - powiedziałabym, że zespół jest prędzej oshare gdybym nie zobaczyła wizerunku zespołu. Ah te pozory, zawsze mylą człowieka.


the black day still won't fade~

Offline

 

#22 2010-06-22 21:45:39

 Mariko

Użytkownik

Punktów :   
Wiek: 17

Re: An Cafe

ja pierwszy raz usłyszałam An Cafe [od piosenki smile ichiban ii onna] jako zespół japoński.. zaciekawił mnie i zaczęłam słuchać. obecnie słucham go rzadko.. i tak jak wcześniej pisało kilka osób - za Yuuki'm nie przepadam.. [i też tęsknię za Bou]
Miku był pierwszą moją miłością do muzyka xD
co do nowego zespołu to jestem negatywnie nastawiona.. pomimo, że jest tam Miku xd
no ale zobaczymy nie możan mówić od razu nie.


"Żyć, to jakby ulec szantażowi. Żądania są coraz większe.
Powoli jesteśmy ograbieni z młodości, zdrowia, ludzi, których kochacie i nie przestajecie płacić.
W końcu sakiewka jest pusta, a ciało szmatą.
I wtedy życie, które już wszystko wzięło opuszcza Was, bezkrwistych i zimnych jak głaz."

Offline

 

#23 2010-06-22 21:54:14

 Suriko

masochist shadow

Re: An Cafe

Sądzę,że Miku-san lepiej wyglądał w stylu oshare,ale w visualu też ładnie się prezentuję.Szkoda,że po odejściu Bou z An Cafe ,Red Cafe zrobiło z niego taką plastikowo-różową laleczkę.Okropnie wyglądał,a piosenki schodziły coraz bardziej na psy.Może Lc5 będzie dobrym zespołem i może Miku odnajdzie się tam,by znów czerpać radość z muzyki.Jednak trochę boli fakt,że An Cafe już nie ma i raczej nie powróci
Czyżby jednak słowa piosenki "Merrymaking" były nie do końca prawdziwe?^^


"Ah kizuna ga hodokete yuku koto nante Angai kantan na mono kamo ne
Ah hodoketa kizuna wo musubu koto wa igai to muzukashii"

Offline

 

#24 2010-06-23 11:09:04

 GrayLady23

Użytkownik

Punktów :   

Re: An Cafe

czy może ktoś mi wyjaśnić co takiego cudownego było w bou, że wszyscy płaczą za nim? jak dla mnie był przeciętny, pod względem wyglądu jak i umiejętności gry na gitarze. kompletnie tego nie ogarniam.

Offline

 

#25 2010-06-27 18:22:34

 Juria

`honorable law

Punktów :   

Re: An Cafe

Chyba się nie doczekasz odpowiedzi. O_o Ale cóż tak samo jak Ty nie mam zielonego pojęcia co w nich jest. Dla mnie są o wiele za słodcy, a co do nowego zespołu Miku, nie widzę go w tym wydaniu. Jego głos raczej nie pasuje do tego nurtu. >_<


Dlaczego tak jest? Mimo, że cie nie znam moje serce cierpi.
  Nie rozumiem tego, ale 'Kocham Cie'.
`Wspomnienia` patrzenia na ciebie powodują gehenne.
」」

Anata no tome no kono Inochi ~ theGazettE

Offline

 

#26 2010-09-26 17:15:38

Lily

Użytkownik

Punktów :   

Re: An Cafe

Jak na nich patrzę to... no kojarzą mi się ze słodyczami *.*
zawsze tak słitaśnie xd
wybaczcie
Pomimo wszystko lubie ich czasem posłuchać.

Offline

 

#27 2010-10-17 15:37:48

 Makoto-san

Użytkownik

Punktów :   
Wiek: 15

Re: An Cafe

Lubię An Cafe, to był pierwszy japoński zespół, który poznałam. Teraz raczej nie słucham, ale zawsze będę darzyć Zentymentem (jakem bogobojna dziewica).
Oczywiście wolę 'stary skład', a Yuuki'ego (disco Owca jedna! Ta,ta!) szczerze nie lubię. Dzięki jego keyboardowi z ich muzyki zrobiła się totalna sieczka. I cóż, mam nadzieję, że nie powrócą jako An Cafe, a przynajmniej nie w tym ustawieniu.
Jeżeli chodzi o Lc5, to nie podobają mi się.
A słyszeliście o nowym zespole Kanona - Pinky Distraction?


Pamiętam, jakby to było wczoraj,/ wierzyłem, że mam pod skórą światło,/ i jeśli naciąć skórę- rozbłysnę jasno./ Dziś, gdy na drodze życia upadnę-/ stłukę kolano i pokażę się krew.
                                                                                                  Billy Collins, Dziesięciolatek

Makoto's Last.fm

Offline

 

#28 2010-10-17 18:44:07

 Mariko

Użytkownik

Punktów :   
Wiek: 17

Re: An Cafe

Pierwszy raz słyszę o zespole Kanona. ;P
Przeczytałam przed chwilą, że trochę przypominają An Cafe i że zespół powstał w maju [bodajże..]. Jednak to są informacje od kogoś ze strony więc i tej osoby tylko spostrzeżenia.
Możesz podać jakąś ciekawą stronę żeby poczytać trochę o tym zespole? P


"Żyć, to jakby ulec szantażowi. Żądania są coraz większe.
Powoli jesteśmy ograbieni z młodości, zdrowia, ludzi, których kochacie i nie przestajecie płacić.
W końcu sakiewka jest pusta, a ciało szmatą.
I wtedy życie, które już wszystko wzięło opuszcza Was, bezkrwistych i zimnych jak głaz."

Offline

 

#29 2010-10-19 14:22:45

 Makoto-san

Użytkownik

Punktów :   
Wiek: 15

Re: An Cafe

Sama czerpałam informacje ze strzępków (artykułów na innych blogach i oficjalnej strony) i, szczerze mówiąc nie dowiedziałam się nic (możesz zobaczyć na moim blogu)
Więcej przeczytasz tutaj, niestety tylko po angielsku.


Pamiętam, jakby to było wczoraj,/ wierzyłem, że mam pod skórą światło,/ i jeśli naciąć skórę- rozbłysnę jasno./ Dziś, gdy na drodze życia upadnę-/ stłukę kolano i pokażę się krew.
                                                                                                  Billy Collins, Dziesięciolatek

Makoto's Last.fm

Offline

 

#30 2010-10-19 15:38:40

 Chocoletta

Administrator

Punktów :   

Re: An Cafe

A przypadkiem na JaMe bądź musicJAPANplus nie było wzmianki o tym zespole Kanona?


the black day still won't fade~

Offline

 

#31 2010-10-20 18:54:34

 Makoto-san

Użytkownik

Punktów :   
Wiek: 15

Re: An Cafe

Właśnie z boxu na prawym marginesie JaMe dowiedziałam się o Pinky Distorction, ale to był tylko odsłycz do strony oficjalnej bodajże, ale żadnych artykułów czy wiadomości na temat tego zespołu tam nie ma.


Pamiętam, jakby to było wczoraj,/ wierzyłem, że mam pod skórą światło,/ i jeśli naciąć skórę- rozbłysnę jasno./ Dziś, gdy na drodze życia upadnę-/ stłukę kolano i pokażę się krew.
                                                                                                  Billy Collins, Dziesięciolatek

Makoto's Last.fm

Offline

 

#32 2010-12-11 12:34:10

 NyappyXD

Użytkownik XD

Punktów :   
Wiek: Anonim

Re: An Cafe

Neona napisał:

melmo napisał:

Maru napisał:

Mam nadzieję, że a przerwa w ich działalności będzie wieczna ;3

ja też, nie znosze zespołu..

jak i ja. niech ta przerwa trwa i trwa. XD

Skoro ich nie lubicie, to nie powinni was w ogóle obchodzić. Nie rozumiem was, i chyba nie zrozumiem.
PS: Pinky Distraction to gra.

Ostatnio edytowany przez NyappyXD (2010-12-11 12:36:26)

Offline

 

#33 2010-12-12 00:56:50

Natsuko

Użytkownik

Punktów :   
Wiek: 15

Re: An Cafe

NyappyXD napisał:

Skoro ich nie lubicie, to nie powinni was w ogóle obchodzić. Nie rozumiem was, i chyba nie zrozumiem.

A ja nie rozumiem Twojego oburzenia. x.x forum nie jest tylko po to, żeby zachwycać się zespołem, a żeby wypowiedzieć się co do niego, więc chyba nie ma nic złego w tamtych wypowiedziach, prawda? oO no chyba, że się mylę.. =="

a co do ich przerwy, to jeśli wrócą tacy jak byli na początku, to może być fajnie! ale jeśli znów mają być plastikowi, to mogą nie wracać, bo sami siebie psują x.x

przepraszam za te niepolskie zdania, ale o tej godzinie, to raczej ciężko xd

Ostatnio edytowany przez Natsuko (2010-12-12 00:58:20)


Wiewiórka, i lisek, i zając. Futrzane ogonki mają
Tylko biedronka nie am ogonka. Niema ogonka biedronka
Koguty bociany i wrony. Pierzaste mają ogony
Tylko biedronka nie ma ogonka. Nie ma ogonka biedronka

Offline

 

#34 2010-12-12 12:09:22

 miyaki

Użytkownik

Punktów :   
Wiek: 19

Re: An Cafe

NyappyXD napisał:

Skoro ich nie lubicie, to nie powinni was w ogóle obchodzić. Nie rozumiem was, i chyba nie zrozumiem.

Nyappy, z tego co wiem, w Polsce ludzie wciąż mają prawo do wyrażania własnej opinii, jakakolwiek ona by nie była. To, że ktoś an cafe nie lubi, to jego sprawa. Może o tym napisać, może też to przemilczeć. To jego prawo.
A forum to ułatwia. Forum jest po to, aby wyrażać swoją opinię na dany temat, jakakolwiek by nie była. Więc nawet jeśli Ci się nie podoba, to, że inni wypowiadają się o an cafe negatywnie, nie możesz zabronić im robienia tego.

Natsuko napisał:

a co do ich przerwy, to jeśli wrócą tacy jak byli na początku, to może być fajnie! ale jeśli znów mają być plastikowi, to mogą nie wracać, bo sami siebie psują x.x

Natsu, całkowicie sie z Tobą zgadzam :3 An cafe, takie jak było na początku, może nie bardzo, ale podobało mi się, jednak z upływem czasu i z następującymi zmianami w ich stylu, cóż...zaczęło mi brakować słów na to jak wyglądają i jak grają, więc mam nadzieję, że po przerwie wróci do nas stare, dobre an cafe ^^

Ostatnio edytowany przez miyaki (2010-12-12 12:10:17)

Offline

 

#35 2010-12-12 15:13:07

 NyappyXD

Użytkownik XD

Punktów :   
Wiek: Anonim

Re: An Cafe

Wiem. Mogą ich nie lubić, ale czasami przesadzają. Niech ich po prostu nie słuchają i tyle.

Offline

 

#36 2010-12-12 16:36:27

 miyaki

Użytkownik

Punktów :   
Wiek: 19

Re: An Cafe

NyappyXD napisał:

Wiem. Mogą ich nie lubić, ale czasami przesadzają. Niech ich po prostu nie słuchają i tyle.

Jeśli uważasz, że ludzie, który są użytkownikami tego forum, przesadzają, wyrażając swoją opinię, to jestem ciekawa co ty niby sądzisz o prawdziwych antyfanach. Paranoid Parade jest moim zdaniem, wyjątkowym forum, na którym panują zasady dobrego wychowania i tolerancji. Aż mnie dziwi, że masz tutaj do czego się przyczepić.

A co do twojego "Niech ich po prostu nie słuchają i tyle." to nasuwa mi się tylko jedna odpowiedź "Po prostu zingoruj ich i zajmij się swoimi sprawami."

Choco-san przepraszam za off top. I przepraszam, jesli przypadkiem poczułabyś się urażona przez moją wypowiedź Nyappy, nie taki był mój cel. Dziękuję.

A tak btw, właśnie mi się przypomniało co do an cafe. Nie chyba tylko oni zaliczyli taką 'porażkę' no nie? *przynajmniej jak dla mnie* Bo np. SuG na początku też lubiłam, tak jak an cafe, a potem...ekhem, załamałam się O.o

Offline

 

#37 2010-12-12 17:08:52

 NyappyXD

Użytkownik XD

Punktów :   
Wiek: Anonim

Re: An Cafe

Nie, nic takiego się nie stało
Właściwie, to masz trochę racji, zdarza mi się przesadzić...

Ostatnio edytowany przez NyappyXD (2010-12-12 17:09:46)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl