#1 2011-02-15 22:01:52

 Mekare

Moderator

Punktów :   
Wiek: 19

Witam wszystkich!

Nie lubię pisać o sobie, ja pewnie wielu ludzi. Nie mam obiektywnego spojrzenia na własną osobę, ale postaram się przybliżyć Wam, jak jestem w kilku zdaniach.
Moja przygoda z muzyką azjatycką zaczęła się od zespołu The GazettE, a konkretnie od piosenki "Silly God Disco". Muszę się przyznać, że po pierwszych sekundach teledysku miałam dość i stwierdziłam, że musiałabym upaść na głowę, żeby tego słuchać. Widać upadłam. Później poleciały inne zespoły w tym Alice Nine i Lun Sea. Nie mogę mimo usilnych starań znieść Miyaviego.
Jestem dość zakręconą osobą i kiedyś zgubię własną głowę nawet o tym nie wiedząc. Od razu uprzedzam - jednego dnia może mnie być tu pełno, a później zaginę na  tydzień, czy dwa i wrócę zdezorientowana. To chyba wina mojego szalonego ojca artysty i byłego perkusisty. Po nim mam zamiłowanie do rysowania, malowania i wszelkich prac ręcznych. Ostatnimi czasy wzięłam się nawet za ręczne malowanie koszulek.
Nie wiem, co jeszcze Was interesuje, więc pytajcie.


Hey God! Are you ready?

Offline

 

#2 2011-02-15 22:24:31

 miyaki

Użytkownik

Punktów :   
Wiek: 19

Re: Witam wszystkich!

Ohayo~~
Miło poznać. (:
Cóż, w moim przypadku the GazettE też było pierwsze i też sądziłam, że musiałabym być chora, żeby tego słuchać. Woow, twój tata był perkusistą? Zazdroszczę. I również zamiłowania do prac ręcznych. *wita Cię artystyczne beztalencie*
Czy "przygoda z muzyką azjatycką" oznacza, że słuchasz może jeszcze czegoś oprócz jrock'a? No i podstawowe pyt. o mangi/anime, które lubisz?

*ps* Wielki plus za Kai'a! <3

Ostatnio edytowany przez miyaki (2011-02-15 22:25:30)

Offline

 

#3 2011-02-16 15:50:09

 Chocoletta

Administrator

Punktów :   

Re: Witam wszystkich!

Witam na forum :3
I tak jak Ty z początku nie przepadałam za GazettE, zresztą spora część fanów tak miała - to pewnie spowodowane tym szokiem

Udanego pobytu na Paranoid Parade!


the black day still won't fade~

Offline

 

#4 2011-02-16 16:18:54

 Mekare

Moderator

Punktów :   
Wiek: 19

Re: Witam wszystkich!

Tak, był perkusistą, grał w zespole rockowym i nosił długie włosy. Jak byłam mała i dawałam mu w kość, to sadzał mnie za perkusją, dawał pałeczki i mogłam walić w bębny, ile chciałam. Niestety grać się nie nauczyłam, a szkoda.
Miyaki, oprócz j-rock'a, słucham też jednego koreańskiego zespołu, który łączy różne gatunki muzyczne, ale ogólnie jest to po prostu pop. Może słyszałaś o DBSK, bo o nich mowa? Z mangi czytałam tylko Bleach, z anime oglądam (bądź oglądałam) Bleach, Death Note, Kuroshitsuji i Princess Lover (to przez przypadek).
Kai pojawił się w avatarze, bo to mój ulubiony gazeciarz. <3

Chocoletta, dzięki.


Hey God! Are you ready?

Offline

 

#5 2011-02-16 21:44:56

 Juria

`honorable law

Punktów :   

Re: Witam wszystkich!

Witam w naszych skromnych program i mam nadzieję, iż spędzisz miło z nami czas.

Mekare napisał:

Nie mogę mimo usilnych starań znieść Miyaviego.

Nie jesteś jedyna. Mimo jego wielkiej osoby, nie odpowiada mi jego twórczość.

Mekare napisał:

Po nim mam zamiłowanie do rysowania, malowania i wszelkich prac ręcznych.

Masz jakieś dzieła, którymi mogłabyś się pochwalić? Chętnie bym zobaczyła.


Dlaczego tak jest? Mimo, że cie nie znam moje serce cierpi.
  Nie rozumiem tego, ale 'Kocham Cie'.
`Wspomnienia` patrzenia na ciebie powodują gehenne.
」」

Anata no tome no kono Inochi ~ theGazettE

Offline

 

#6 2011-02-16 22:06:08

Natsuko

Użytkownik

Punktów :   
Wiek: 15

Re: Witam wszystkich!

Mekare napisał:

Moja przygoda z muzyką azjatycką zaczęła się od zespołu The GazettE, a konkretnie od piosenki "Silly God Disco". Muszę się przyznać, że po pierwszych sekundach teledysku miałam dość i stwierdziłam, że musiałabym upaść na głowę, żeby tego słuchać.

a ja zaczęłam od Cassis i od razu zrobił się ze mnie fangirl~ <3 a Silly Go Disco i Uruhę w nim uwielbiam <33
cześć!
łaaaał! masz perkusistę w domu i tego nie wykorzystujesz?
też lubię tworzyć fajne rzeczy! ostatnio robiłam z modeliny, trochę szyłam, ciągnęło mnie też do decoupage, ale nie znalazłam żadnego lakieru i w sumie to rzuciłam. przyłączam się do Lilki i proszę się pochwalić swoimi dziełami! :33 rysunkami też^^
i jeszcze jedno: oglądasz dramy????^^


Wiewiórka, i lisek, i zając. Futrzane ogonki mają
Tylko biedronka nie am ogonka. Niema ogonka biedronka
Koguty bociany i wrony. Pierzaste mają ogony
Tylko biedronka nie ma ogonka. Nie ma ogonka biedronka

Offline

 

#7 2011-02-17 17:23:39

 miyaki

Użytkownik

Punktów :   
Wiek: 19

Re: Witam wszystkich!

Mekare napisał:

Tak, był perkusistą, grał w zespole rockowym i nosił długie włosy. Jak byłam mała i dawałam mu w kość, to sadzał mnie za perkusją, dawał pałeczki i mogłam walić w bębny, ile chciałam. Niestety grać się nie nauczyłam, a szkoda.
Miyaki, oprócz j-rock'a, słucham też jednego koreańskiego zespołu, który łączy różne gatunki muzyczne, ale ogólnie jest to po prostu pop. Może słyszałaś o DBSK, bo o nich mowa? Z mangi czytałam tylko Bleach, z anime oglądam (bądź oglądałam) Bleach, Death Note, Kuroshitsuji i Princess Lover (to przez przypadek).
Kai pojawił się w avatarze, bo to mój ulubiony gazeciarz. <3

Wah, zazdroszczę, że chociaż mogłaś się wyzywać na bębnach (:
DBSK oczywiście, że znam, pod każdą nazwą, czy to Tohoshinki czy TVXQ. Jednak, jak dla mnie po tym całym skandalu ich czasy świetności przeminęły, bo DBSK nie jest tym samym, kiedy w skład wchodzą dwie osoby. </3 Ale ogl to polecam kpop, osobiście go uwielbiam. (:
A, no mangi i anime widzę, że te podstawowe co ja, haha 
Yep, Kai jest wspaniały <3

Offline

 

#8 2011-02-17 20:52:04

 Mekare

Moderator

Punktów :   
Wiek: 19

Re: Witam wszystkich!

Jakoweś "dzieła" mam. Nie jest tego dużo, bo wiele z nich porozdawałam, ale coś wrzucę. Koszulkami nie mogę się pochwalić, bo nawet nie przyszło mi do głowy zrobić im zdjęć, a były prezentami. Mam jedną na składzie, ale to również prezent i przed urodzinami owej osóbki, nie opublikuję, bo jeszcze tu zaglądnie. ;D
Widzę Natsuko, że mamy coś wspólnego.   czy oglądam dramy? nie, raczej nie. poza tymi z wczesnego okresu działalności DBSK, nie oglądałam żadnych, ale może się skuszę. ^^


Hey God! Are you ready?

Offline

 

#9 2011-02-17 21:00:12

Natsuko

Użytkownik

Punktów :   
Wiek: 15

Re: Witam wszystkich!

dramy są fajne! obejrzyj jakąś dramę ^^
i zapomniałam: skąd jesteeś? :33


Wiewiórka, i lisek, i zając. Futrzane ogonki mają
Tylko biedronka nie am ogonka. Niema ogonka biedronka
Koguty bociany i wrony. Pierzaste mają ogony
Tylko biedronka nie ma ogonka. Nie ma ogonka biedronka

Offline

 

#10 2011-02-17 21:32:29

 miyaki

Użytkownik

Punktów :   
Wiek: 19

Re: Witam wszystkich!

Dołączam się do Natsu: dramy są fajne! Bardzo fajne! (:

Co do DBSK to teraz można powiedzieć, że jest DBSK i JYJ(trójka która odeszła) i obydwa zespoły dobrze sobie radzą, ale już nie mają tego starego uroku. (:
A z koreańskich hm, mogę jeszcze polecić np. Big Bang, Shinee, Super Junior (może cie przerazić ich ilość) i jeszcze wiele innych, ale za dużo by pisać (: Szczególnie polecam Big Bang bo to moi ulubieńcy *zwłaszcza G.Dragon i T.O.P, którzy ostatnio pracowali jako duet i wydali album*

Offline

 

#11 2011-02-17 21:49:00

 Mekare

Moderator

Punktów :   
Wiek: 19

Re: Witam wszystkich!

Obejrzę, tylko coś polećcie. ;D Jestem z Podkarpacia, dokładnie Rzeszów. A wy?

Tak, chłopcy osobo, to już nie to. Shinee słuchałam kilka piosenek, a Big Bang zaraz sobie poszukam. Dzięki.

A tak nawiasem, wrzuciłam moje "dzieła" do 'naszej twórczości'.

Ostatnio edytowany przez Mekare (2011-02-17 21:52:15)


Hey God! Are you ready?

Offline

 

#12 2011-02-17 22:02:52

 miyaki

Użytkownik

Punktów :   
Wiek: 19

Re: Witam wszystkich!

Ja Gdynia, gdzie aktualnie pada śnieg TT^TT

Hm, to ja mogę polecić:
You're Beautiful - koreańska drama gdzie graja HongKi i YoungHwa, wokaliści zespołów, które b.lubię (a i drama fajna i też opowiada o zespole )
Coffee Prince - również koreańska, bardzo przyjemna i zabawna ^^
Iris - T.O.P z Big Bang gra tam bad ass'a za co go kocham, a ogl drama ma fajny klimat i b. ją lubię (w Korei również była b.popularna)
Goong - jak na dramę ma dużo odc, stworzona na podstawie manhwy, która b. lubię, opowiada o perypetiach księcia koreańskiego i zwykłej dziewczyny, którzy okazują się sobie przeznaczeni z powodu dawnej obietnicy
1 litre of tears - jestem w trakcie, ale polecam. Japońska drama oparta na fakktach o młodej dziewczynie, która walczy z niespodziewanie atakującą ją chorobą. Drama smutna, ale świetna

Och i polecam jeszcze F.T Island i C.N Blue (wokaliści grają w You're Beautiful)

Ostatnio edytowany przez miyaki (2011-02-17 22:03:25)

Offline

 

#13 2011-02-17 23:43:39

Natsuko

Użytkownik

Punktów :   
Wiek: 15

Re: Witam wszystkich!

łoh, Rzeszów. daaleekooooooo xD

No to i Natsu się w dramy wetnie~ Ja polecam gorąco Zettai Kareshi i Hotaru No Hikari. Moje ulubione chyba xDD no i Love Shuffle! Teraz zaczęłam oglądać koreańską Wonderful Life i muszę przyznać, że całkiem-całkiem jak na pierwszy odcinek
A co do 1 litre no namida, to również polecam, ale bez paczki chusteczek się nie zabieraj. nie skończyłam oglądać, muszę dokończyć ^^"


Wiewiórka, i lisek, i zając. Futrzane ogonki mają
Tylko biedronka nie am ogonka. Niema ogonka biedronka
Koguty bociany i wrony. Pierzaste mają ogony
Tylko biedronka nie ma ogonka. Nie ma ogonka biedronka

Offline

 

#14 2011-02-18 15:27:05

 Mekare

Moderator

Punktów :   
Wiek: 19

Re: Witam wszystkich!

u mnie na końcu świata, skąd wszędzie jest daleko -niezmiernie irytujące - też pada śnieg. w sumie wolę, jak pada i jest mróz, niż jak nie pada i jest błoto. ;d

łał. życia mi nie wystarczy, żeby to wszystko oglądnąć. jesteście wielkie, że tak mi je opisałyście, na prawdę dziękuje. sama pewnie nie zebrałabym się w sobie, żeby sprawdzić o czym są - taki wrodzony leń. zapomniałam o tym przy charakterystyce. tak coś czuję, że zacznę oglądanie o wyciskacza łez, bo chusteczki mam zawsze pod ręką - chyba jestem uczulona na kurz, ale nie chciało mi się iść zrobić testów, więc nie mam pewności. jestem straszna. xD


Hey God! Are you ready?

Offline

 

#15 2011-02-21 23:19:55

 miyaki

Użytkownik

Punktów :   
Wiek: 19

Re: Witam wszystkich!

To najlepszy wyciskacz łez, który oglądałam. Najlepsze, że po nocnym maratonie musiałam iść do szkoły, a nie spodziewałam się, że przez połowę każdego odcinka bd płakać, więc moja twarz wyglądała b. świeżo
I spokojnie, mi nie starcza czasu na sen, nawet bez ogl dram, wiec doskonale cię rozumiem, hahah XD

Offline

 

#16 2011-02-26 13:39:03

 Mariko

Użytkownik

Punktów :   
Wiek: 17

Re: Witam wszystkich!

Witaj


"Żyć, to jakby ulec szantażowi. Żądania są coraz większe.
Powoli jesteśmy ograbieni z młodości, zdrowia, ludzi, których kochacie i nie przestajecie płacić.
W końcu sakiewka jest pusta, a ciało szmatą.
I wtedy życie, które już wszystko wzięło opuszcza Was, bezkrwistych i zimnych jak głaz."

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plPrace ziemne kraków wykopy oferta Prace koparką kraków